Presunúť na hlavný obsah

Skúste to inak! Halloweensky make-up, ktorý z vás urobí zlaté dievča aj femme fatale

Krása

Keď sa povie Halloween, mnohí si vybavia len hrôzostrašné masky, ešte hrôzostrašnejší make-up... Ale nemusí to byť len o tom.

Podstata Halloweenu je byť niekym iným. To znamená, že ak sa napríklad nelíčite vôbec, alebo len veľmi jemne, tak sa môžete namiesto celkového kostýmu vyhrať len s tou časťou. S make-upom. Vybrali sme tri "masky", ktoré vás môžu zmeniť na nepoznaie. Vyskúšate to?

Zlaté dievča

Či už zvolíte výraznejšiu alternatívu alebo menej výraznú, isté je, že núdzu o obidvné pohľady s týmto make-upom mať nebudete. Môžete to skúsiť doma na nečisto, aby si boli istá. Predsa len, líčenie lepením kamienkov alebo aplikovanie flitrových tieňov nie je úplna hračka a prípadne spackanie sa len ťažko napráva. Celé toto líčenie má pôsobiť veľmi sviežo, takže skôr, ako sa pustíte do očí a obočia, venujte dostatočnú pozornosť aj make-upu. Zakryte všetky nedokonalosti, použite aj rozjasňovač a číry lesk na pery. A potom už môtete prejsť k vrcholu. V tomto prípade sa fantázii medze nekladú.

Fialové ošiaľ

Fialová je jednou z najtrendovejších farieb sezóny. A nosí sa aj na očiach. Čo takto fialový mačací pohľad? Budete pôsobiť veľmi zvodne a sebaisto, pretože len žena so sebavedomím si urobí takéto výrazné očné link. Ak ste doteraz s takouto formou líčenia nemali žiadne skúsenosti, nemáte sa čoho obávať. Takúto linku zvládnete ľavou zadnou.

Femme Fatale

A nakoniec, niečo pre ženy, ktoré sa nechcú vzdať sexi looku. Premeňte sa na femme fatale. Sýto červené pery, dokonalá a precízna linky, trochu rozjasnené líčka a uhladené vlasy, aby vynikla vaša tvár a líčenie. Aj toto môže byť vaša maska, s ktorou budete hviezdou večera.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus