Presunúť na hlavný obsah

Počas halloweenskej párty som sa vyspala s týmto mužom: O koho išlo mi povedala až kamarátka na druhý deň

Erotické poviedky

Niektoré oslavy dopadnú občas tak, ako sa nám ani nesníva. Na firemnú halloweensku párty Diana nezabudne zrejme dokonca života. Strávila totiž noc s niekým, s kým si to vlastne ani nemohla dovoliť. Napriek všetkým dôsledkom išlo, o najlepší sex jej života.

Celé to bolo silnejšie ako ja

Diana bola od malička živel. Nikdy nebola na dlhotrvajúce vzťahy, nepremýšľala veľmi nad budúcnosťou, ale žila pre prítomnosť. Užívala si život so všetkým, čo k nemu patrí. Aj keď mala po 30 - tke, vôbec neuvažovala nad tým, že by sa mala usadiť. To že by sa mala stať mamou jej naháňalo panický strach. Jej životný štýl jej mimoriadne vyhovoval a bola šťastná. Mala dobre platenú prácu, vlastný byt a nechýbala na žiadnom večierku. Až jeden moment zmenil jej pohľad na všetko…

”Na túto párty som sa mimoriadne tešila. Bol to večierok roka. Všetci sme chodili v maskách a nakoľko sme si nemohli hovoriť, kto čo bude, netušili sme kto je kto. Navyše bola dohoda, že prvú hodinu sa len tancuje a nikto nesmie nič povedať. Bolo to celkom funny a navyše to malo pridanú hodnotu tajomna. Tieto večierky sa robili každý rok a mala som ich najradšej. No tento bol pre mňa nieším iný a výnimočný."

Neprehliadnite: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

"Hneď na začiatku som tancovala so Supermanom. Áno znie to komicky, no bol neuveriteľne sexi. Tým, že ten kostým je taký aký je, videla som pred sebou dokonalé telo. Náš tanec bol plný vášne a parket patril nám. Neobišlo sa to bez letmých dotykov s erotickým nádychom a ja som si pripadla ako v akejsi inej dimenzii. Presne po 20 minútach sme sa vytratili. Skončili sme v záhrade a vášnivo sme sa pomilovali. Aj napriek tomu, že som vedela, že nás môže ktokoľvek vedieť, nevadilo mi to, práve naopak. Pôsobilo to na mňa ako arodiziakum. Bolo to celé silnejšie ako ja. Navyše ten muž ma neskutočne priťahoval. Myslela som si, že je to nejaký náš firemný klient, o ktorom už nikdy nebudem počuť. No keď som sa dozvedela o koho ide, zostala som ako paralyzovaná.”

Zmenilo to môj pohľad na určité veci

Nie, Diana to nezistila v ten večer, nakoľko masku na tvári mal dotyčný aj pri sexe. Až druhý deň ráno ju pozvala najlpešia kamarátka na kávu a chcela s ňou hovoriť. Nechápala totiž, čo to do Diany vošlo. Ten chlapík, s ktorým sa vyspala bol totiž majiteľ celej korporácie. Mal dve deti, bol ženatý a všetci ho poznali ako distiguovaného muža, ktorý má svoje zásady. No Diana ho spoznala v inom svetle. 

Prečítajte si: Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

”Keď som zistila o koho išlo, v podstate som ani nevedela, čo cítim. Dozvedela sa to toiž aj jeho žena, lebo nás všetci videli. Rozhodla sa ho opustiť. V podstate mi bolo jasné, že som zničila niekomu rodinu. Nevedela som definovať svoje pocity, no dnes už mi je jasné, že život nie je len o zábave, ale občas treba myslieť aj na dôsledky. Napriek všetkému, však išlo o najlepší sex môjho života.”

- Najčítanejšie -