Presunúť na hlavný obsah

Noc pred Oscarmi a zábery, ktoré ste nevideli: Okúzľujúca Penélope Cruz, Demi Moore v 57 rokoch ako bohyňa

Zahraničné celebrity

Slávnostná večera Charlesa Fincha, tzv. Chanel Pre-Oscars Dinner 2020, ktorá sa uskutočnila v Hotel’s Polo Lounge v Beverly Hills bola večer pred Oscarmi miestom, kde sa zišla hollywoodska smotánka. Poďte sa s nami pozrieť, ako to vyzeralo vo vnútri.

Odovzdávaniu prestížnych filmových cien predchádzali niekoľké súkromné eventy. Jedným z nich bola aj večera Charlesa Fincha a Pre-Oscars Dinner 2020, kde sa sústredili hviezdy strieborného plátna ako Penélope Cruz, Margot Robbie či Demi Moore.

Neprehliadnite: VIDEO: Róby z Oscarov 2020: Nádherná Natalie Portman strhla na seba pozornosť, Charlize Theron potvrdila vycibrený vkus

Penélope Cruz

Ambasádorka Chanel, oslnivá herečka Penélope Cruz v ružovom tvídovom kostýmčeku a sukni predviedla perfektnú figúru. Pôvodom španielska herečka študovala deväť rokov klasický balet a držanie tela si tak rokmi nosí zrejme práve z neho. Počas gala večere sa stretla so svojimi kolegyňami z hereckej brandže a tieto dámy potvrdili svoj status hollywoodskych hviezd aj po rokoch.

Demi Moore popiera v 57 rokoch zákony prírody 

V exkluzívnych priestoroch hotela Polo Lounge v Beverly Hills strhla na seba pozornosť prítomnosť herečky Demi Moore. 57-ročná Demi v tvídovom kostýme z kolekcie Chanel jar/leto 2020 vyrážala dych. Pod kostýmom mala jednoduchý bralet, ktorý je jedným z kľúčových prvkov nastávajúcej sezóny. Americká herečka tak stavila na pánsky chic a v prítomnosti ostatných dám sa svojím originálnym lookom odlíšila. Jej skvelý imidž podtrhli aj dioptrické okuliare.

Čítajte viac: Oscary prepisovali históriu: Favoriti pohoreli, na cenách bodoval cudzojazyčný film Parazit

Nechýbala jedna z najkrajších žien sveta Margot Robbie

Okúzľujúca herečka Margot Robbie a zároveň ambaasádorka Chanel v jednoduchom čiernom looku z ich dielne. Make-up a šperky korešpondovali s jej stylingom a blondínka so sebou nesie jasný odkaz v duchu menej je niekedy viac, súhlasíte?

Všetky stylingy prítomných hostí a to, ako to vyzeralo v Los Angeles v Hollywoode na Charles Finch & Chanel Pre-Oscars Dinner 2020 si vychutnajte v našej GALÉRII

- Najčítanejšie -