Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Michaela Hlaváčková bude trojnásobnou mamou: Takto jej to pristane s bruškom

Modeling

Slovenská topmodelka Michaela Hlaváčková z Elite Bratislava nosí pod srdcom dieťa, z ktorého sa teší po svadbe s manželom Rasťom Brezovským. Michaela má z preošlého vzťahu dvoch synov a čoskoro k nim pribudne tretí.

Nič ju nezastaví!

Jedna z najúspešnejších slovenských topmodeliek všetkých čias, Michaela Hlaváčková, je krásna, energická a pritom silno rodinne založená. Vnučka herca Olda Hlaváčka sa objavila na titulkách časopisov Vogue, L’Officiel, Elle, Marie Claire a predvádzala pre Chanel, Givenchy, Marc Jacobs, Prada či Lanvin. Michaela z agentúry Elite Bratislava na vrchole kariéry porodila dvoch synov Janka a Miška. Po svadbe s Rastislavom Brezovským v minulom roku čaká už tretie dieťa – opäť chlapčeka.

Prečítajte si tiež: Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek opäť boduje: Zatvárala show Victorie Beckham!

No ani to ju nezastaví v úspešnej modelingovej kariére a nedávno nafotila v Stockholme kolekciu MATERNITY WEAR pre H&M. Na otázku, ako sa jej fotilo, odpovedala: „Svoju prácu si ešte väčšmi vážim. Uvedomila som si, aká je jedinečná a koľko možností mi stále dáva. Baví ma tak ako nikdy predtým a keďže vďaka rodine viem, čo ma napĺňa, čo ma robí šťastnou, cítim sa sebaisto. Fotilo sa mi fantasticky.“

Víťazka finále svetovej súťaže Elite Model Look 2004, hovorí, že modeling ju naučil trpezlivosti, samostatnosti, pokore. Naučil ju riešiť veci s chladnou hlavou. A ako si predstavuje budúcu úspešnú modelku? „Každý sme individuálnou osobnosťou. V prenesenom zmysle slova je to pre mňa niekto, kto má charizmu, pracuje na sebe, nevzdáva sa, vystupuje z davu... V modelingu je dôležitá profesionalita, pevná vôľa, koncentrácia. Treba sa snažiť, nestačí byť len pekná.“

Neprehliadnite: Veľkolepý úspech pre Slovensko: Andrej Chamula sa stal víťazom na svetovom finále Elite Model Look v Paríži!

Castingy do najúspešnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 sa uskutočnia už v apríli a predstavujú príležitosť pre mladé slečny a mladých mužov budovať dlhodobé modelingové kariéry, cestovať, spoznávať zaujímavých ľudí a preraziť svojou originalitou.

- Najčítanejšie -