Presunúť na hlavný obsah

Na svadbe ako hosť: S týmto výberom zabodujete, či už idete na letnú, formálnu alebo extravagantnú

Móda

Čaká vás v blízkej dobe svadba niekoho známeho? I keď sa na ňu chystáte ako hosť, výber svojich šiat by ste nemali podceňovať.

Svadobná sezóna sa o chvíľu bude hlásiť o slovo. I keď vy sa na nej ocitnete len úlohe hosťa, i tak by ste svoj styling mali mať dôkladne premyslený a prispôsobený samotnému typu svadby.

Civilná

Aj svadby na úradoch a s civilným obradom majú veľké čaro. A vyžadujú si zvláštnu pozornosť. Ako sa na takúto príležitosť najlepšie obliecť? No v podstate by ste mali voliť radšej midi dĺžky šiat či sukní, žiadne veľké róby. Stavte na kvalitné materiály a strihy, ktoré vyzdvihnú vašu ženskú stránku. Zúžené sako s väčšou sukňou pôsobí veľmi originálne a neohrabane.

Inšpirujte sa: Jarná nádielka kabátov: Tieto štyri klasiky sa stále tešia pozornosti, ale vo vynovenom vzhľade

Extravagantná

V tomto prípade máte možnosť skutočne sa vyhrať so svojim lookom. Veľká, extravagantná svadba dáva príležitosť zažiariť aj vám. Aby ste sa vyhli prvoplánovosti, skúste kombináciou romantického strihu a farby s jedným extravagantným prvkom navyše. Čo takto kožené popruhy cez šaty, alebo kovové reťaze? 

Prečítajte si: New York žil módou, ktorú si nenechali ujsť ani známe tváre: Tieto trendy budú dominovať o pár mesiacov

Letná

Farebné looky, rôzne dĺžky, strihy... Ani v tomto prípade sa nemusíte obmedzovať. Nechajte vyniknúť svoju hravosť a ženskosť. Vyberte si šaty, vďaka ktorým budete hneď po neveste druhou najvýraznejšou osobou na svadbe. A pokojne si môžete dovoliť experimenty aj s líčením. Vhodnou voľbou je kombinácia crop topu s maxi sukňou.

Mohlo by vás zaujímať: Džínsy, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy: Tieto strihy sa hodia vždy

Ide to aj v nohaviciach

Ak nerada nosíte šaty či sukne, nemusíte sa do nich nútiť. Nikde nie je napísané, že nemôžete prísť na svadbu v nohaviciach. Samozrejme, určitý dress code musíte dodržiavať i v tomto smere, ale elegantné overaly so širokými nohavicami alebo klasika v podobe pánskeho looku je veľmi príjemnou zmenou, vďaka ktorej môžete zabodovať.

Neprehliadnite: Svadobné trendy roka 2020: Na svoje si prídu milovníčky elegancie aj ženskosti. Tieto šaty z vás urobia hviezdu

- Najčítanejšie -