Presunúť na hlavný obsah

Princ Charles mal naozaj veľmi búrlivú mladosť: S kým bol neverný Diane aj Camille zároveň a ako ho táto žena ovplyvnila?

Zahraničné celebrity

Princ Charles je známy tým, že život miluje a odjakživa si ho užíva plnými dúškami. Aj napriek svojmu postaveniu. Ktorá žena výrazne ovplyvnila jeho život, no nikdy nebola jeho oficiálnou partnerkou, iba mala status milenky?

Búrlivá mladosť následníka trónu bola nepopierateľná

Britský princ Charles, viedol odjakživa naozaj veľmi akčný a pestrý milostný život. Diana a Camilla neboli ani zďaleka jediné ženy, na ktoré mal slabosť.

Pred manželstvom s následníkom britského trónu, pracovala Diana Spencer v materskej škole, v Londýne ako vychovávateľka. Potom sa zoznámila s Charlesom a sama ním bola očarená. Manželstvo princeznej Diany a princa Charlesa patrilo k najsledovanejším vzťahom sveta od úplného začiatku. Vydržalo 15 rokov. Narodili sa im dvaja synovia. Tí vraj veľmi citlivo manželské problémy svojich rodičov vnímali.

O šťastnom a harmonickom vzťahu medzi nimi nemožno hovoriť. Neustály tlak médií sa na ich vzájomnom fungovaní značne podpísal.

Navyše Diana takmer od začiatku vedela, že srdce Charlesa patrí inej. Camille Shand. S tou sa princ prvýkrát stretol ešte v roku 1970. Ich vzťah trval rok. Medzičasom sa však samotná Camilla vydala a Charles oženil.

Čítajte tiež: Krajšia ako nikdy predtým: Angelina Jolie žiari a môžu za to predovšetkým tieto osoby

No veľmi blízky vzťah dvojica medzi sebou udržiavala aj naďalej. Tajne sa stretávali a mali jeden na druhého veľkú slabosť. No už v tomto období, kedy mal princ Charles manželku aj milenku, upriamoval svoju pozornosť aj na tretiu ženu.

Celý svet sledoval boj o srdce Charlesa medzi dvomi ženami, on sa však zaujímal o tretiu

Charles sa v tom čase začal stretávať Lady Dale, manželkou lorda Anthonyho Tryona. A hoci celý svet sledoval s napätím súboj dvoch sokýň - milenky a manželky Charlesa, on to v podstate vôbec neriešil. Aj napriek svojej pozícii v kráľovskej rodine. Dale bola veľmi blízkou priateľkou kráľovskej rodiny a tak sa tí dvaja stretávali vlastne bez akýchkoľvek obmedzení, dokonca aj v prítomnosti Diany, ktorá si myslela, že jedinou jej hrozbou je Camilla. S Charlesom bola dokonca Dale niekoľkokrát sama na rybačke, keďže išlo o ich spoločnú záľubu.

Neprehliadnite: Dôležitá vlastnosť Angeliny Jolie, za ktorou si stojí: Vďaka tomuto sa cíti lepšie a učí to aj svojich šesť detí

Princ sa vraj do bez zaľúbil totálne bezhlavo a jej sa veľmi páčilo, že má pre ňu slabosť následník trónu. Nikdy však nič medzi sebou nepotvrdili, no samotná Dale vraj mala na Charlesa veľký vplyv aj v rozhodnutiach. Dale dokonca dala meno svojmu synovi Charles a vlastnú kolekciu oblečenia, ktorú navrhla, pomenovala podľa prezývky, ktorou ju princ nazýval. Ich románik sa však napokon kráľovskej rodine podarilo ”zmiesť pod koberec" a táto téma bola pre Britov skôr tabu. 

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie zvláda výchovu detí ako slobodná matka dokonale: Toto podľa nej stojí za jej vnútornou silou

- Najčítanejšie -