Presunúť na hlavný obsah

Ikonická záležitosť aj po 20 rokoch: Tieto kabelky nosila ešte Diana, dnes sa objavujú v šatníku Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Niektoré kúsky v šatníku, sú skutočne nadčasové. A aj po 20 rokoch nemusia hlásiť comeback, lebo vždy boli skrátka IN. A sympatické členky kráľovskej monarchie, to dobre vedia.

Štýl majú zdá sa v krvi

Keď sa mladučká Diana Spencer v roku 1981 vydala za princa Charlesa, budila dojem nádhernej, skromnej, no neuveriteľne plachej ženy. Pri verejných vystúpeniach, či zriedkavých rozhovoroch, bola  skôr nesmelá a jej image bol dosť nejasný. Až keď sa stala mamou, svet spoznal skutočnú princeznú z Walesu. Bola odvážna, nespútaná a ikonická. Všetko sa to premietalo nielen v jej správaní, ale aj v outfitoch, ktorými mnohokrát vyrážala dych. No čo sa týka kabeliek, išla skôr konzervatívnejšou cestou a volila nadčasové kúsky. 

Zdá sa, že táto žena spôsobila nielen revolúciu v samotnej britskej monarchii, ale aj v módnom biznise. Módne štýly a prvky, ktoré boli kedysi obdivované na ikonickej princeznej, sú ako keby večné. Jej štýlom sa dokonca inšpirujú aj niektoré celebrity a dokonca aj samotná Kate Middleton, či Meghan Markle.

Mohlo by vás zaujímať: Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožíva: Prvý osobný kontakt mali už dávnejšie, malo to však tento háčik

Niektoré kúsky sú nadčasové aj keď rokmi prichádzajú novšie a ekologickejšie materiály, z ktorých sa vyrábajú

V niektorých prípadoch je až neuveriteľné, v akých pravidelných cykloch sa jednotlivé kúsky hlásia k návratu. Samotná Diana presne vedela, čo k sebe ladí a v čom bude zaručene štýlová a neprehliadnuteľná. Clutch bol jej srdcovkou. Nosila ju vo viacerých farebných prevedeniach, no čierna bola zákadom jej šatníka. Nebála sa však aj odvážnejších odtieňov. Presne týmto kúskom, inšpirovala aj samotnú Kate Middleton. Kabelka je od rovnakého návrhára, v totožnom odtieni, len jej spracovanie je novšie. Aktuálne sa totiž všetky módne domy, snažia ponúkať svoje ikonické kúsky v oveľa ekologickejšej variante, s ohľadom na našu planétu. 

Čítajte tiež: 11-ročná dcéra J Lo zažiarila uprostred Super Bowl: Zdá sa, že z Emme rastie verná kópia svojej mamy

Ďalším absolútne nadčasovým kúskom je rozhodne táto kabelka. Dokonca ju samotná princezná preslávila. Ukázala sa s ňou počas Cézannovej výstavy v Paríži a francúzskemu módnemu domu dovolila, aby tento kúsok pomenovali práve po nej. Množstvo žien si ju obľúbilo vďaka minimalistickému dizajnu, jednoduchému tvaru a zaujímavému prešívaniu. Dodnes sa vyrába vo viacerých farbách a prevedeniach.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe