Presunúť na hlavný obsah

Pripravuje sa na vládnutie? Kate Middleton mení vzhľad, podľa expertov je za tým postup Williama na tŕon

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Kate sa výrazne mení. Pôsobí sebavedomejšie a štýlovejšie.

Jasné gestá

Vojvodkyňa Kate je vzorom pre všetky princezné. Nedovolí si žiadne výstrelky, faux pas sa skutočne vyhýba a presne vie, ako sa má správať na verejnosti. Nejde hlavou proti múru ako jej švagriná Meghan Markle a možno práve preto je miláčikom Britov. A aj samotnej kráľovnej Alžbety II., s ktorou má vynikajúci vzťah. 

Experti si všimli, že posledné mesiace prešla Kate zmenou. Jej imidž je ráznejší, nebojí sa výraznejších farieb a pôsobí sebavedomejšie. A to nie len v stylingoch, ale pri celkovom vystupovaní na verejnosti. I keď kráľovnou v plnom zmysle slova nikdy nebude, titul kráľovná manželka sa jej určite ujde. 

Prečítajte si: Ambiciózna alebo vypočítavá? Meghan už rozbieha vlastné projekty, no aký dopad bude mať nový život na Archieho?

A možno skôr, ako by ľudia predpokladali. I keď nástupníkom na trón po Alžbete je prirodzene jej syn, otec Williama a Harryho Charles, samotná kráľovná by na tróne po svojom panovaní údajne o niečo radšej videla milovaného vnuka Williame s Kate. Práve tí sa tešia z kráľovskej rodiny asi najväčšej popularite aj u bežných "smrteľníkov". A to hlavne po škandalóznom odchode Harryho a Meghan z monarchie, potrebuje kráľovská rodina tak trochu upokojiť verejnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Reakcia kráľovnej na odchod princa Harryho a Meghan: Čo hovoria tajné zdroje z paláca a priatelia rodiny?

Kate nezmenila len imidž, ale aj úlohy jej začali pribúdať. Preberá čoraz viac zodpovedností hodné práve manželky kráľa. V lete minulého roka dokonca prebrala úlohu patrónky združenia fotografov po samotnej Alžbete, ktorá jej ju ochotne prenechala. 

I preto sa verejnosť a odborníci nazdávajú, že čoskoro bude na tróne nová dvojica a nemyslia si, že by to mal byť Charles s Camillou, ale práve William s Kate. Ako to naozaj bude, ukáže čas. Pravda je však taká, že lepšiu budúcu "kráľovnú" ako Kate si vieme asi ťažko predstaviť. 

Neprehliadnite: Tento moment, ktorý sa udial počas zásnub, princeznú Dianu zapísal do dejín: Čím si získala srdcia ľudí?

Myslíte,že Kate s Williamom zasadnú čoskoro na trón?

spolu hlasovalo 3300 ľudí

Áno
3053
Nie
247

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus