Presunúť na hlavný obsah

Ambiciózna alebo vypočítavá? Meghan už rozbieha vlastné projekty, no aký dopad bude mať nový život na Archieho?

Zahraničné celebrity

Šokujúca informácia o tom, že Meghan a Harry chcú "opustiť" kráľovskú rodinu, obletela svet rýchlosťou svetla. I keď od zverejnenia správy ubehol len týždeň, Meghan už veselo zarezáva na nových projektoch. A čo Harry? Alebo ich syn Archie?

Nová éra

O tom, že bývalá herečka, dnes manželka princa Harryho patrí medzi veľmi ambiciózne ženy, niet najmenších pochýb. Už od detstva sa chcela angažovať v rôznych kampaniach, ktoré podporujú ženy. Dnes, vďaka nadobudnutému titulu, to nemala úplne jednoduché. Protokol, tradície, prísnejšie pravidlá, toto všetko je niečo, čo 38-ročnej herečke veľmi nevonia a tak sa pokúsila o niečo, čo doteraz nikto neurobil. Opustiť kráľovskú rodinu. Spolu s manželom Harrym, ktorý ju zubami-nechtami bráni pred všetkými a milujúco podporuje a s ich synčekom Archiem. 

Prečítajte si: Reakcia kráľovnej na odchod princa Harryho a Meghan: Čo hovoria tajné zdroje z paláca a priatelia rodiny?

Zamilovaná dvojica opúšťa kráľovskú rodinu a s ňou aj Anglicko a privilégia, ktoré nadobudli. Správa, ktorá rozdelila svet na dve strany - jedna ich obdivuje a tlieska, hovorí o novej ére, druhá zavrhuje a nechápe, aký je Harry zmanipulovaný. Rozdielne názory prevládajú aj v samotnej rodine. Kráľovna síce vyhlásila, že ich rozhodnutie chápe a rešpektuje, no nadšená rozhodne z neho nie je, rovnako ako brat princa Harryho William, s ktorým mali veľmi blízky vzťah po celý život, a preto sa ho toto vyhlásenie veľmi dotklo. A servítku pred ústa na adresu Meghan si nedáva ani ich otec. 

Lenže Meghan si z toho veľkú hlavu nerobí. Zdrhla do Kanady, kde sa chcú usadiť a už veselo zarezáva na nových projektoch. Snaží sa dohodnúť spoluprácu so značkou Givenchy, ktorá by ju mala obliekať (z dielne tejto značky pochádzali aj svadobné šaty Meghan) a tiež sa angažuje v dobročiných akciách na pomoc ženám v Kanade. Fotografom sa podarilo zachytiť vojvodkyňu s úsmevom na tvári, a tak je jasné, že aktuálna situácia jej veľmi vyhovuje. 

Neprehliadnite: Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa?

A čo možno prekvapilo verejnosť najviac, je návrat do šoubiznisu. Meghan vraj bude dabovať Disney postavu v pripravovanom filme. Je však celkom pochopiteľné, že chce "zarezávať" keďže po odchode z kráľovskej rodiny, si budú musieť finančne prilepšovať. Lenže mnohí sa domnievajú, že toto bol jednoducho jej plán. Hrať obeť, o ktorú sa nikto nezaujíma a len jej všetci kážu, čo má robiť, a neskôr sa oslobodiť od všetkého a opäť sa vrátiť do šoubiznisu ako herečka. 

Mohlo by vás zaujímať: Charles bol z Diany sklamaný, že porodila chlapca, Harryho nevedel prijať: Bola pred nehodou opäť tehotná s milencom?

A čo Archie?

Aký dopad bude mať nečakaný odchod Meghan a Harryho na ich syna? Zatiaľ sa dá o tom len diskutovať. Samozrejme, oddlúčenie od rodiny môže v budúcnost naštrbiť rodinné vzťahy, na čo by mohol doplatiť práve Archie. I keď obaja rodičia sa dušujú, že všetko to robia hlavne pre neho, vyzerá to tak, že jediný, kto z tohto všetkého zatiaľ ťaží, je práve Meghan

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus