Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Lady Gaga zamilovaná až po uši: S Bradleym to bolo len predstavenie, jej srdce si však uchmatol tento muž

Zahraničné celebrity

Je to oficiálne. No nie je to Bradley Cooper ako mnohí predpovedali. Novým priateľom speváčky Lady Gaga je tento muž, s ktorým vzťah už potvrdila na verejnosti a vyzerá veľmi zamilovane. Aké sú jeho kvality, pre ktoré by im to mohlo vyjsť?

Samozrejme, že chcela, aby uverili v jej milostný príbeh

Po rozchode známeho páru, herca Bradleyho Coopera a modelky Iriny Shayk, sa špekulovalo ešte viac o tom, že je za tým práve to, že herec našiel novú lásku v speváčke Lady Gage. Verejnosť v tom utvrdzovali aj na vlaňajšom odovzdávaní Oscarov, kedy si spoločne na živo zaspievali pieseň z filmu Star is Born a skutočne to medzi nimi na pódiu iskrilo. Pre magazín Elle sa však speváčka neskôr vyjadrila: „Úprimne povedané, myslím si, že tlač je hlúpa. Myslím tým, že z nás urobili milostný príbeh. Samozrejme, že sme chceli, aby ľudia uverili, že sme zamilovaní. Chceli sme aj to, aby ľudia túto chémiu, lásku cítili aj na Oscaroch. Chceli sme, aby to išlo priamo cez objektív kamery, do každej televízie, na ktorej nás sledovali. Tvrdo sme na tom pracovali, celé dni. Bolo to zorganizované ako predstavenie.“

Mohlo by vás zaujímať: Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožíva: Prvý osobný kontakt mali už dávnejšie, malo to však tento háčik

Tajomstvo odkryla napokon sama

Magazín Marie Claire ako jeden z prvých uverejnil informáciu o tom, že Lady Gaga má nejaký nový objav. Vraj ide o tmavovlasého fúzatého muža menom Michael, no vtedy ešte nikto netušil, kto je ten pán záhadný. No už každý vedel, že Bradley to nie je. Nakoniec sama speváčka vyšla so svojím milostným tajomstvom, keď zverejnila zamilovanú fotografiu na lodi s Michaelom Polanskym, spomínaným tmavovlasým fešákom na svojej sociálnej sieti. Komentár tiež nenechal na seba čakať: „V Miami sme si užili toľko zábavy. Si najlepší, roztomilý!“ odkázala svojmu novému priateľovi.

Všetky zaujímavé fotografie so speváčkou Lady Gaga nájdete v galérii

Spojila ich charita a párom sú od Nového roka

Ako sa vlastne títo dvaja zoznámili? Cez charitu... Konkrétne išlo o Parkerovu nadáciu, ktorej je Michael výkonný riaditeľ. Lady Gaga bola pozvaná jeho spoločníkom Seanom Parkerom kvôli pripravovaným podujatiam pre nadáciu a tiež to bolo spojené s oslavou jeho narodenín v Las Vegas v decembri minulého roka. Podľa nemenovaného zdroja magazínu Elle si tam padli do oka a oficiálne sa spečatil ich vzťah počas silvestrovskej oslavy Nového roka tiež v Las Vegas, kde sa speváčka s Michaelom podelila o novoročný polnočný bozk.

Prichytení na Super Bowl

Tiež ich dychtiví paparazzi objavili aj počas minulého víkendu Super Bowl v spomínanom Miami, kde vznikla ich vyššie spomínaná zamilovaná fotografia a okrem nej aj ďalšia takáto z balkóna, kde si prejavovali náklonnosť na verejnosti.

Čítajte tiež: 11-ročná dcéra J Lo zažiarila uprostred Super Bowl: Zdá sa, že z Emme rastie verná kópia svojej mamy

Inteligentný a podnikavý

Lady Gaga má po svojom boku skutočne veľmi vzdelaného muža. Jeho sociálna sieť LinkedIn prezrádza, že študoval aplikovanú matematiku a informatiku na Harvarde, dokonca s Markom Zuckerbergom, zakladateľom Facebooku. Tiež pracuje pre spomínaného miliardára Seana Parkera, spoluzakladateľa Napsteru. Michael je skutočne veľmi inteligentný, ale aj podnikavý. V súčasnosti sa angažuje vo viacerých aj investičných sférach. Má teda aj nos na podnikanie.

Venuje sa aj charite

Pri svojom podnikaní nezabúda ani na charitu a okrem toho, že je výkonným riaditeľom Parkerovej nadácie, je aj spoluzakladateľom Parkerovho inštitútu pre imunoterapiu rakoviny. Jeho záujmy sú skutočne obdivuhodné a to je nepochybne jeden z dôvodov, pre ktorý si získal aj speváčku. Rovnako ako on, aj jej veľmi ležia na srdci charitatívne aktivity.

Neprehliadnite:  Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

Jej nenápadný protiklad

Nemenovaný zdroj prezradil, že Lady Gaga je skutočne Michaelom očarená. Dokonca, že je z neho celkom hotová: „Sú si navzájom protiklady, ale to je pre ňu dobré. On sám je veľmi múdry, inteligentný a tiež veľmi nenápadný a nie tak na očiach verejnosti,“ citoval neznámy zdroj spomínaný magazín. Možno Lady Gaga netúžila po partnerovi z rovnakého umeleckého prostredia a vyhovuje jej to.

Tak sa zdá, že práve toto je tá správna kombinácia mužských kvalít, ktorú Lady Gaga oceňuje. Možno práve Michael je ten pravý, s ktorým to speváčka raz dotiahne aj pred oltár, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus