Presunúť na hlavný obsah

Super Bowl patril ženám, ktoré popierajú zákony prírody: Päťdesiatročná Jennifer Lopez zjavne zastavila čas

Zábava

Nedeľný večer sa okrem cien Bafta konala ďalšia významná akcia. Finále Super Bowl. No viac, ako na samotných víťazov, budú ľudia ešte dlho spomínať na vystúpenie hlavných hviezd počas polčasu.

Erotické hry 

I keď je Super Bowl športovou záležitosťou, tohtoročné hudobné hviezdy, ktorými boli speváčky Shakira a Jennifer Lopez, urobil z tohto večera skôr erotikou nabité hry. Ich spevácke, teda skôr tanečné vystúpenia a kostýmy tiež potvrdili fakt, že v brandži nemajú konkurenciu. Žiadne iné speváčky nedokážu pôsobiť tak sexi. A to je súčet ich veku 93 rokov!

Mohlo by vás zaujímať: Červený koberec z cien BAFTA výrazne prekvapil: Nechýbali svetové celebrity, vojvodkyňa Kate Middleton hviezdila

Prezite si bohatú fotogalériu z vystúpenia Jennifer Lopez a Shakiry

A tak pri pohľade na obe umelkyne sa nie len divákom, ale určite aj prominentým hosťom, musela hlavou víriť jedna otázka: zastavili čas? Pretože pravdou je, že práve hviezdy, ktoré svoj vrchol zaznamenali na prelome milénia, pôsobia rovnako, ako pred dvoma dekádami. 

Neprehliadnite: Pomohli Meghan Markle ku kráľovskej vizáži ruky plastických chirurgov? Takto sa rokmi menila

Zvládajú nosiť sexi kostými, no i odtancovať spolu s profesionálmi. A do toho samozrejme spievať. A vyzerať dokonalo. Niet divu, že práve toto polčasové vystúpenie zožalo skutočne veľký úspech. Najmä po minuloročnom sklamaní v podaní skupiny Maroon 5, šli organizátori na istotu a vyplatilo sa im to.

Prezite si bohatú fotogalériu z vystúpenia Jennifer Lopez a Shakiry

Aka Jennifer, taká Emme

Veľkým prekvapením večera však bolo nepochybne duo Jennifer Lopez a jej 11-ročnej dcérky Emme, ktorú má s exmanželom Marcom Anthonym. Vystúpenie, ktoré dojalo celý svet, potvrdilo i to, že Emme nezdedila len krásu po matke, ale rovnako tak talent. A vďaka tomuto jednému večeru je viac ako pravdepodobné, že jej sláva porastie každým dňom. 

Prečítajte si: Denný rituál Jennifer Lopez, ktorý vám zaručí pleť bez vrások: Jej recept na ranný drink kopírujú aj známe tváre

Prezite si bohatú fotogalériu z vystúpenia Jennifer Lopez a Shakiry

Myslíte si, že bude Emme rovnako úspešná?

spolu hlasovalo 96 ľudí

Áno
82
Nie
14

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus