Presunúť na hlavný obsah

Kobe Bryant mal po boku 20 rokov túto krásnu manželku: Matke svojich 4 detí nedávno adresoval zaľúbené vyznania

Zahraničné celebrity

Celý svet ešte stále nemôže uveriť tomu, že basketbalová legenda Kobe Bryant (41) s jednou zo svojich dcér Giannou (13) tragicky zahynuli. Známe osobnosti adresujú jeho milujúcej manželke s deťmi v tejto ťažkej chvíli veľa síl a posielajú jej lásku.

Basketbalová hviezda Kobe Bryant patril medzi najväčšie ikony športu, no aj ženské publikum si prišlo na svoje, keďže bol vzorným manželom a otcom štyroch detí. So svojou manželkou Vanessou oslávil nedávno 20 rokov a často jej adresoval zamilované slová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kobe Bryant (@kobebryant),

Prečítajte si: Z dcér Karla Gotta vyrástli takéto veľké slečny: Po Ivanke zdedili krásu a nežnosť, po maestrovi talent

Jediná žena, ktorá bola po jeho boku 20 rokov

Kobe Bryant spoznal svoju osudovú lásku presne pred dvadsiatimi rokmi. Netrvalo dlho a požiadal ju o ruku, svadba bola do roka. Nádherná Vanessa to pritom nemala s Kobem ľahké a zo začiatku musela ustáť nejeden mediálny tlak. Dvojica je však príkladom toho, že každý vzťah má v živote prekážky a všetko sa dá zvládnuť, pokiaľ je tam láska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kobe Bryant (@kobebryant),

Štyri princezné a babinec, ktorý si nevedel vynachváliť

Bok po boku tento pár vydržal a stával sa z neho postupom času harmonický vzťah. Vanessa priviedla Kobemu štyri dcérky a ten sa tak mohol doma cítiť doslova ako v kráľovstve obklopený štyrmi princeznami a jednou kráľovnou. Ich spoločné ratolesti spolu držali po kope.. Gianna Maria-Onore Bryant (13), Natalia Diamante Bryant (17), Bianka Bella Bryant (3) a ešte len pred necelým rokom k nim pribudla najmladšia Capri Kobe Bryant (7 mesiacov).
Po tom, čo počiatočná správa o tragickom úmrtí basketbalovej hviezdy, obletela svet, prišla ďalšia rana. Deň na to totiž stránky novín zaplavila správa, že spolu s ním v helikoptére bola aj 13-ročná Gianna Maria, jedna z jeho dcér. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kobe Bryant (@kobebryant),

Neprehliadnite:  Neuveriteľné video, ešte nemá ani 2 roky a už takto snowboarduje: Uhádnete, ktorej známej celebrity je tento malý anjelik?

Dojímavé foto, ktoré zasiahli svet

Kobe sa snažil posledné roky venovať všetok čas práve svojej rodine a v tomto bol akýmsi vzorom nielen pre svojich fanúšikov. O to viac zasiahli celý svet zábery so svojou dcérkou Giannou, ktorá sa v helikoptére nachádzala. Internetom sa začala šíriť vlna dojímavých spoločných fotografií a známe celebrity i fanúšikovia kondolovali jeho manželke a celej rodine. 

Česť ich pamiatke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kobe Bryant (@kobebryant),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus