Presunúť na hlavný obsah

Jej popularita rastie každým dňom: Alina predvádzala v 6 rokoch pre Dior, módni mágovia jej predpovedajú sľubnú budúcnosť

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že len nedávno oslávila 6 narodeniny, stáva sa z nej ikona. Jej štýl kopírujú mnohé mamy a chcú, aby sa ich dcérky práve na Alinu podobali. Čím toto plavovlasé dievčatko očarilo svet?

Žne jeden úspech za druhým 

Na Instagrame ju sleduje viac ako 45 tisíc fanúšikov, predvádzala pre módny dom Dior, vyzerá ako anjel a nosí titul najkrajšie dievčatko na svete. Alina Jakupova očarila doslova celý svet. A my sa ani nedivíme. Aj napriek tomu, že má iba šesť rokov, jej dlhé blond vlásky, modré oči a nezameniteľný úsmev ju robia neprehliadnuteľnou. Skutočne vyzerá ako anjel a vo svete modelingu sa cíti ako ryba vo vode. Alina sa narodila v Moskve a vo svete showbiznisu sa pohybuje veľmi aktívne od 4 rokov. 

 

Natočila niekoľko módnych kampaní, napríklad pre Monnalis Kids, Yudashkin deti či Gloria Jeans. Objavila sa na titulkách magazínov InStyle a Grazia. Predvádzala pre módny dom Dior, detskú kolekciu a práve to odštartovalo jej kariéru raketovou rýchlosťou. A nie, nikto ju do tejto polohy netlačil. Jej mama si povedala, že to skúsia, a ak ju to bude baviť, nebude to siliť. No blonďavé dievčatko si pozornosť a žiaru reflektorov maximálne užíva.  

 

Mohlo by vás zaujímať: Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa? 

 

Rodičia sa snažia, aby mala normálne detstvo  

Jej manažér Roman Kukhar hovorí, že je mu úplne jasné, čo je za úspechom dievčatka. "Tajomstvom Alininho úspechu je nielen jej nadpozemská krása, ale aj tvrdá drina a neustále pracovanie na sebe aj napriek jej nízkemu veku,” vyjadril sa pre The Sun.

Sama veľmi túži stať sa topmodelkou a už v tomto veku je mimoriadne ctižiadostivá a pracovitá. Všetci špičkoví odborníci jej tak v módnom biznise predpovedajú sľubnú budúcnosť. Nám je už teraz jasné, že o tejto malej Ruske, budeme ešte veľa počuť.

 

Napriek tomu, že Alinou je svet očarený, jej rodina sa snaží, aby mala normálne detstvo. Čas na hry, kamarátov a detské bláznovstvá sú neodmysliteľnou súčasťou jej života. Všetko vraj ukáže čas a uvidia, ako bude Alina zvládať školu aj prácu zároveň. Nič totiž nechcú tlačiť do extrému. V prvom rade chcú, aby bola šťastná. 

 

Čítajte tiež: Toto je nová aristokracia: Čo spája Dianu a jej menej známe netere, pre ktoré je dodnes veľkým vzorom?

Podporovali by v kariére svoje dieťa v takomto veku?

spolu hlasovalo 1735 ľudí

Áno
434
Nie
1301

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus