Presunúť na hlavný obsah

Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožíva: Prvý osobný kontakt mali už dávnejšie, malo to však tento háčik

Zahraničné celebrity

Túto hereckú dvojicu fanúšikovia po celom svete milovali, keď boli ešte spolu, fandili im, aj keď už žili svoje životy oddelene a dnes sa vďaka ich správaniu nazdávajú, že by opäť mohli mať k sebe veľmi blízko. Čo o nich prezrádzajú najnovšie fotografie?

Fotografie, ktoré vyvolali vlnu ošiaľu 

Pravdou je, že keď Jennifer Aniston a Brad Pitt oznámili v roku 2005, že idú od seba, zlomilo to mnohým fanúšikom srdce. Roky sa nekontaktovali, každý mal svoj život vybudovaný po boku nového partnera, no obom ich ďalšie manželstvo nevydržalo. Najskôr prišiel šok v podobe rozchodu hviezdneho páru Brad Pitt a Angelina Jolie a potom zase ďalší v podobe rozchodu Jennifer a Justina Therouxa. Odvtedy špekulácie neutíchajú a najnovšie fotografie vyvolali doslova vlnu ošiaľu, či sa niečo staronové po rokoch opäť medzi Bradom a Jenn nerodí. 

Čítajte tiež: Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

Prvý osobnejší kontakt na Jennine narodeniny 

Prvý osobnejší kontakt medzi týmito dvomi sa mal udiať už pred tromi rokmi, kedy jej mal poslať sms-ku k narodeninám. Dokonca nemenované zdroje, o ktorých hovorí aj magazín Insider spomínajú, že sa jej vtedy mal Brad zdôveriť s ťažkými časmi, ktoré prežíval v súvislosti so svojím rozvodom. Jenn si ho vraj ochotne vypočula. Odvtedy si vymenili aj viac textových správ, čím si možno začali pripomínať aj minulosť, či staré dobré časy. No v tomto čase bola Jennifer ešte stále vydatá za Justina.

Brad jeden z hostí na jej párty pre priateľov 

Len nedávno pred koncom minulého roka sa mal zase Brad ukázať na párty, ktorú usporadúvala Jennifer pre svojich priateľov. Ďalší zdroj tvrdil, že Brad prišiel dokonca medzi prvými a odchádzal až medzi skoro medzi poslednými hosťami. A čo také sa stalo naposledy, že táto hviezdna dvojica vzbudila vo fanúšikoch nádej, že by sa mohli dať opäť dokopy? 

Široké úsmevy pred zvedavými objektívmi fotoaparátov 

Na nedávnom odovzdávaní cien SAG Awards, na ktorom sa zúčastnili obaja herci, keďže boli nominovaní za najlepší herecký výkon vo svojich kategóriách, sa udialo hneď niekoľko pekných momentov medzi Jenn a Bradom. Hneď na začiatku tejto hollywoodskej udalosti si herci v zákulisí vymenili široké úsmevy a zvítali ako dvaja starí dobrí známi. Fotoaparáty zachytili aj Jennifer ako sa zľahka dotýka Bradovej košele. Obaja však pôsobili veľmi prirodzene a uvoľnene.  

Jenniferina reakcia na Bradovu ďakovnú reč 

Keď si išiel Brad prevziať svoju cenu za najlepší herecký výkon vo filme Vtedy v Hollywoode, vo svojom príhovore urobil na všetkých dojem, nevynímajúc Jennifer, keď si zažartoval, že toto si musí pridať do svojho profilu na Tinderi, čím dal najavo, že je stále nezadaný. Jenn celú jeho reč aj žarty počúvala a nebránila sa slzám dojatia ani ďalším tajomným úsmevom. 

Neprehliadnite: Sladká Rachel pred 20 rokmi a dnes: Ako to Jennifer Aniston robí, že vyzerá z roka na rok lepšie a takmer nestarne?

Vraj koketné dotyky Jennifer a intímne gesto Brada 

Hneď na to si Jennifer odniesla cenu SAG Awards za najlepšiu ženskú herečku v dráme The Morning Show. Neskôr sa opäť stretli v zákulisí a prišlo aj na ďalšie dotyky. Podľa oslovenej odborníčky pre magazín Insider, reč tela Jennifer bola trocha koketná.  Aj mnohým fanúšikom podľa ich komentárov, ktorými nešetrili, to bolo viac než priateľské potľapkanie. Dokonca sa v jednu chvíľu Brad chytil Jenn za zápästie, čo vyzeralo ako veľmi intímne gesto, čo poviete? 

Budúcnosť ukáže, či sa dočkáme vzplanutia starej lásky

Iní však naopak oponujú, že to bolo len priateľské blahoželanie jeden druhému navzájom. Samozrejme, kedysi boli títo dvaja do seba zamilovaní a manželia, a keďže po rokoch sa vytratili všetky negatívne emócie a ostali len príjemné spomienky, ich zvítanie aj celková reč tela signalizuje len čisté priateľstvo. No budúcnosť ukáže, či to tak aj je alebo sa dočkáme skutočného prekvapenia a vzplanutia starej lásky. 

Myslíte si, že sa Brad a Jennifer dajú opäť dokopy?

spolu hlasovalo 866 ľudí

Áno
708
Nie
158

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe