Presunúť na hlavný obsah

Neuveriteľné video, ešte nemá ani 2 roky a už takto snowboarduje: Uhádnete, ktorej známej celebrity je tento malý anjelik?

Zahraničné celebrity

Malá fashion ikona po spustení na svahu všetkých prekvapila nielen skvelou jazdou, ale aj roztomilým výrazom. Toto video si jednoducho nemôžete nechať ujsť!

Pár dní sa internetom šíri roztomilé video z dielne jednej z najsledovanejších star súčasnej doby. Kylie Jenner sa podarilo napriek pravidelnému bohatému zásobovaniu fanúšikov niečo, čo zdieľalo obrovský počet ľudí. 

Prečítajte si: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

Najmladšia miliardárka, ktorej život je reality show

Kylie Jenner ako najmladšia miliardárka sveta je pod drobnohľadom. Na Instagrame ju sleduje viac ako 153 miliónov ľudí z celého sveta, ktorí netrpezlivo čakajú na každý jeden moment z jej života. Kráska sa tak stala doslova korunovanou „profesionálnou“ celebritou. Mnohé ženy sa s ňou stotožňujú, Kylie totiž určuje trendy už len tým, čo si oblečie, ako žije a čo so svojou rodinou prežíva. Najnovšie sa podelila so skvelým výkonom svojej dcérky Stormi na svahu.

Stormi nemá ešte ani dva roky a už je centrom pozornosti

Pri pohľade na video zábery, ktoré Kylie zverejnila, mnohým určite uniklo, že Stormi Webster ešte len vo februári budúceho roka oslávi 2 dva roky. Postaviť sa preto na snowboardovú dosku a zísť takto svah je viac ako obdivuhodné. Stormi tak prekonala samú seba a na svahu jej to išlo bravúrne. 
Malá ikona sa už od útleho detstva stáva stredobodom pozornosti a už teraz je jasné, že bude pokračovať v novej generácii „Kardashianiek“. 

Neprehliadnite: Je to oficiálne: Najmladšia miliardárka Kylie Jenner rozširuje svoje impérium. Do čoho sa púšťa?

Po tom, čo sa Kylie stala mamou a prejavili sa jej materinské pudy, získala si priazeň fanúšikov ešte viac, ale to už tak vo svete sociálnych médií býva. Popularitu vám tam zabezpečí tehotenstvo a prírastok ešte viac. Ľudia sa radi pozerajú na rodinu a nie je na tom nič zlé. Práve hodnota rodiny tým môže u ľudí zosilnieť. Sama Kylie sa snaží pristupovať k výchove tak, aby Stormi ukázala milujúcu stránku osobnosti. Snaží sa ju naučiť myslieť vždy pozitívne, ísť si za svojím a nezaoberať sa neprajníkmi – to ju naučil život na sociálnych médiách, ktoré ukázali, že medzi nami je ich stále dosť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe