Presunúť na hlavný obsah

Z dcér Karla Gotta vyrástli takéto veľké slečny: Po Ivanke zdedili krásu a nežnosť, po maestrovi talent

Zahraničné celebrity

Ivanka Gottová má doma dve verné mini kópie. Z dcér najúspešnejšieho popového speváka česko-slovenskej scény vychováva slečny, ktoré nám budú navždy pripomínať, že talent Karla Gotta je večný. Takéto slečny z nich vyrástli.

Najpopulárnejší spevák v dejinách česko-slovenskej popkultúry Karel Gott si za svoju vyvolenú zobral Ivanku, s ktorou má dve dcéry. Plavovláska si rokmi vybudovala status dámy a po jeho boku mu bola vždy veľkou oporou. Aj na maestrovi bolo vidno, že je na svoju rodinu patrične hrdý a čím viac jeho dcérky rástli, tým viac si uvedomoval, ako veľmi je dôležitá rodina.

Prečítajte si: Najpopulárnejšia mamička 3 detí: Objavila zimnú rozprávku a keď uvidíte tú krásu, budete tam chcieť ihneď ísť

Po mame zdedili krásu a nehu, po maestrovi talent

Ivanka obidve dcéry vedie k tomu, aby si boli vzájomnou oporou a pestovali si medzi sebou sesterský vzťah. Je to puto na celý život a každý, kto má súrodenca presne vie, o čom hovoríme. Obe, dnes už slečny, chodia na rovnakú školu a pôsobia doslova ako malé princezné. Trinásťročná Charlotte Ella Gottová a jedenásťročná Nelly Sofia Gottová zdedili po svojej mame krásu a akoby jej z oka vypadli. 

Ivanka spolu s maestrom ich odmalička viedli k tomu, aby mali hobby. Talent, ktorý zdedili po svojom otcovi, sa snažia rozvíjať a obe dievčatá sa venujú hudbe, spevu a herectvu. 

Na javisku sa cítia ako doma

Staršia Charlotte Ella si zahrala v muzikáli Mata Hari a neskôr aj v muzikáli Antoinetta - kráľovná Francúzska, kde sa objavila aj mladšia z dcér, Nelly Sofia. Obe slečny sa na svoje vystúpenia vždy pripravujú poctivo a napriek svojmu veku sa cítili na pódiu ako ryby vo vode. V obklopení skutočných profesionálov sa tak učia od tých najlepších a sám maestro Gott bol na ne nesmierne hrdý. 

Ivanka tak vedie svoje dcéry k tomu, aby robili to, čo ich baví. Mať hobby v detstve je nesmierne dôležité. Popri štúdiu tak prídu deti na iné myšlienky a zároveň to v nich buduje zdravý prístup k životu. Naučia sa zodpovednosti, disciplíne, ale aj práci v kolektíve. Mimochodom, staršia Charlotte Ella si vyskúšala aj dabovanie a zdá sa, že svet herectva a hudby jej je blízky.

Prečítajte si tiež: Kráľovnej Alžbete vyrastá pred očami verná kópia: Princezná Charlotte sa na ňu každým dňom podobá stále viac

 

Neprehliadnite: Ako žijú novodobé princezné? Tieto členky kráľovských rodín by ste mali poznať rovnako ako Kate a Meghan

My už sa teraz nevieme dočkať, kam budú smerovať kroky týchto mladých dám a v akých kultúrnych podujatiach ich budeme môcť v budúcnosti vidieť. Obe malé princezné totiž očividne pôjdu v šľapajách svojho otca a musíme uznať, že fanúšikov "Božského Káju" to môže len tešiť. Nová generácia a jej pozitívny vzťah k divadlu je totiž obdivuhodný a nesmierne dôležitý.

Puto medzi otcom a dcérou nesie aj skladba Srdce nehasnou

Skladbou Srdce nehasnou si maestro po boku svojej dcéry Charlotte Elly získali priazeň fanúšikov. Pieseň sa stala ihneď symbolom lásky a dojemný duet má dnes na Youtube viac ako 34 miliónov zhliadnutí a tento počet sa neustále zvyšuje, čo hovorí za všetko.

Želali by ste si vidieť dcéry Karla a Ivanky Gottovových na divadelných doskách aj v budúcnosti?

spolu hlasovalo 4259 ľudí

Áno
3927
Nie
332

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus