Presunúť na hlavný obsah

Šatník Meghan Markle je nápaditý, ale aj veľmi nákladný: Kto však bude teraz platiť túto parádu?

Zahraničné celebrity

Meghan Markle prišla do kráľovskej rodiny ako hollywoodska hviezda a spolu s ňou aj šatník hodný tohto statusu.

Štýlový, ale nákladný

Vojvodkyňa Meghan Markle má veľmi zaujímavý štýl, v jej šatníku môžete nájsť naozaj krásne kúsky, ktoré sa však stoja tisícky eur. Za dva roky v kráľovskej rodine vyšli jej šaty daňových poplatníkov viac ako milión eur. Doteraz sa však nemusela úplne strachovať o financie, keďže na tieto vecí má kráľovský dvor rezervy... Lenže po odchode z rodiny a úteku za veľkú mláku je otázne, či si bude môcť dovoliť nosiť každý deň.

Mohlo by vás zaujímať: Naplní nová Bond Girl očakávania fanúšikov? Vďaka tomuto je vo výhode oproti ostatným hviezdam

I keď samozrejme nebudú odstrihnutí od financií úplne, ich rozpočet bude rozhodne priškrtený, a tak by sa Meghan mala začať obhliadať po rôznych spoluprácach s dizajnérmi. Pretože kupovať si zakaždým luxusný kúsok na každú akciu by ich rozpočet asi časom zruinovalo. 

Prečítajte si: Seriál The Crown o kráľovskej rodine na Netflixe končí: Príbehy vojvodkýň Kate a Meghan už neuvidíme, viete prečo?

Spoluprácu s ňou by rada uvítala napríkad značka Givenchy, ktorá má na svedomí aj svadobné šaty Meghan Markle. To by tejto domácnosti značne ušetrilo financie, keďže už teraz siahli hlboko do vrecka pri kúpe ich domu, plus za ďalší, ktorý si budú prenajímať v Malibu zaplatia za noc viac, ako 15 000 dolárov.

Povráva sa aj o veľkom návrate na filmové plátna. Ak by tomu bolo naozaj tak, tak by si Meghan mohla prísť na poriadne mastnú sumičku a aj jej šatník by tým nejako neutrpel. 

Neprehliadnite: Chiara Ferragni vyzbierala za 24 hodín vyše 3 milióny eur na pomoc proti koronavírusu: Ona sama prispela veľkou sumou!

Myslíte si, že sa Meghan vráti do Hollywoodu?

spolu hlasovalo 424 ľudí

áno
374
nie
50

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe