Presunúť na hlavný obsah

Denim ako predzvesť jari: Máme pre vás niekoľko inšpirácií na košele a džínsy z 90. rokov

Móda

Denimové inšpirácie, ktorých nikdy nie je dosť. V uliciach to nimi každú jar prekvitá a aj keď sa trendy neustále opakujú, to najlepšie zostáva práve to "staré dobré", veď posúďte sami.

Denim, ktorý nosili naše mamy, história sa opakuje

Džínsy, aké sa nosili za čias mladosti našich mám, sa vracajú na scénu a to v rôznych prevedeniach. Dôležité je, zachovať si ženskosť a sexepíl. Platí pritom pravidlo, čím jednoduchšie, tým efektnejšie. Ak však rady vrstvíte, máme pre vás skvelé tipy aj na takéto na stylingy.

Inšpirujte sa: Aké topánky sa budú nosiť na jar/leto 2020? Do hry sa opäť vracia najobľúbenejšia obuv žien

Double denim

Džínsová košeľa a nohavice. Tzv. double denim. Pod košeľu sa nemusíte báť vziať si hodvábnu blúzku a košeľa v tomto prípade môže plniť náhradu bundy. Vrstvenie je na jar to, čím môžete svoj outfit povýšiť na jedinečný.

Široké nohavice 

Široké nohavice a flanelka alebo košeľa požičaná od priateľa. Ak počujete túto kombináciu, asi sme vás veľmi nenavnadili, no ak sa pozriete, ako sa nosí v uliciach Hollywoodu, zistíte, presný opak. Odvážne ženy sú práve tie, ktoré napokon určujú trendy.

Imitácia denimu v podobe teplákovej súpravy

Na prvý pohľad to vyzerá ako džínsovina, v skutočnosti je to imitácia v podobe teplákovej súpravy. Pohodlné a zároveň chic. Outfit tón v tóne si pýta vrstvenú bižutériu a nedbalé vlny. Dobre urobíte aj s uhladeným alebo ležérnym drdolom.

Džínsy s padnutým pásom

V hre je aj sexi bruško a padnutý pás. Presne tak, tzv. mommy jeans, zdá sa, vystriedajú džínsy, ktoré muži na ženách doslova vždy milovali. Sú sexi a v spojitosti s krátkym obtiahnutým topom doslova vražednou kombináciou.

Mohlo by vás zaujímať: Doplnok jari, ktorý budete milovať: Kruhové náušnice sú opäť v hre. Vyberte si ten správny model

S dierou na kolene

Pamätáte si na časy, keď diera na kolene bola prejavom frajeriny? Mladšie ročníky si môžu zaspomínať na časy ich mám a vcítiť sa do ich kože prostredníctvom džínsov s istou dávkou rebélie. Môžete ich totiž nosiť len na jar alebo v lete, teda v tom najkrajšom období spojenom práve s mladosťou.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus