Presunúť na hlavný obsah

Každá z nás môže byť štíhla a krásna: Skúste overené tipy Jennifer Aniston

Zahraničné celebrity

Pokiaľ chcete vyzerať naozaj v každom veku skvele, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov, ako to dosiahnuť. Priamo od ikonickej a nestarnúcej Jennifer Aniston!

Takto sa o seba stará 

Hneď po prebudení, u známej herečky je to o 5:00, vypije teplú vodu, do ktorej vytlačí polku citróna. Následne si dá svižnú polhodinku kardia. O ôsmej vstáva len keď nepracuje. Potom si pripraví domáce zdravé raňajky (ovsená kaša s ovocím)a venuje sa 40 minút meditácii.

Očista mysle je podľa nej rovnako dôležitá ako detox tela. Tento svoj rituál praktizuje naozaj veľmi dlho a nedá na neho dopustiť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

 

Denná rutina z ktorej neupúšťa 

Pohyb je jej dennou rutinou. Miluje cvičenie a naozaj ju baví. Možno aj preto sa jej darí držať sa vo forme o niečo lepšie. Cvičenie, začína behom, pokračuje posilňovacími aktivitami a ukončuje ho jógou. Ide o veľmi intenzívny, no skutočne mimoriadne účinný tréning.Tomuto režimu je verná 4 - 6krát do týždňa. Každý deň si však bez výnimky zabehá. Z toho jednoducho neupúšťa.

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie zvláda výchovu detí ako slobodná matka dokonale: Toto podľa nej stojí za jej vnútornou silou

Jennifer je na seba prísna aj v stavovaní. Úplne sa vyhýba polotovarom, sladkým nápojom, sacharidy a kávu prijíma v obmedzenom množstve. Je jej jasné, že najlepším kľúčom ku krásnej figúre je zdravá, kvalitná strava a pohyb.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Aj vďaka ľuďom, ktorými sa človek obklopuje starne pomalšie 

Okrem pohybu a stravy je podľa nej veľmi dôležité aj to, akými ľuďmi sa obklopujete. To naozaj vplýva na váš výzor správanie a to, akú energiu vyžarujete. Preto sa naučila ľudí vo svojom najbližšom okolí selektovať. Odvtedy sa jej vraj žije oveľa ľahšie. A sama sa cíti veľmi dobre a spokojne. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Čítajte tiež: Krajšia ako nikdy predtým: Angelina Jolie žiari a môžu za to predovšetkým tieto osoby 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe