Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle a princ Harry zvažujú dom v celebritnom susedstve: V takomto kráľovstve by si nažívali

Zahraničné celebrity

Po odchode z Veľkej Británie, sa princ Harry, jeho krásna manželka Meghan Markle a ich syn Archie usadili v Kanade. Okrem toho sa však rozhodli prenajať si bývanie aj v slnečnej Kalifornii a zvažujú aj Malibu. Čo všetko by mohli využívať a s akými slávnymi celebritami by mohli susediť?

Okrem Kanady možno aj prechodné bydlisko na adrese v slnečnom Malibu

Kanada je pre Meghan a Harryho srdcovou záležitosťou, keďže sa im v súvislosti s ňou vybavuje veľa príjemných spomienok. Preto sa nikto nedivil, že práve túto časť Ameriky si vyberú za svoj domov. No tak sa zdá, že nedávno sa začali pohrávať aj s myšlienkou na o niečo slnečnejšie bývanie a voľba padla priamo na slnečnú Kaliforniu s najznámejšou celebritnou adresou v Malibu. Presne tu princ a Meghan uvažujú nad prenájmom krásnej vily Petra Manor v talianskom renesančnom štýle a ako informuje magazín Harper´s Bazaar, Meghan by to mala len na skok k svojej mame Dorii Ragland a bola by priamo v centre filmového Hollywoodu, čo jej ako herečke dáva mnohé príležitosti na kariérny rozvoj. 

Mohlo by vás zaujímať: Pomohli Meghan Markle ku kráľovskej vizáži ruky plastických chirurgov? Takto sa rokmi menila

Čisté, svetlé priestory a ideálny exteriér pre ich syna 

Luxusná vila v talianskom renesančnom štýle má hodnotu neuveriteľných 11 miliónov dolárov a je plná čistých a svetlých priestorov. Má osem spální, 10 kúpeľní, veľký krytý bazén, tenisový kurt, upravené trávniky, na ktorých rastú olivovníky. Ich syn Archie by teda mal okolo seba množstvo zelene a to je pre dieťa dobré. 

Všetky fotografie možno budúceho kalifornského sídla princa Harryho a jeho rodiny nájdete v galérii. 

Kuchyňa s dvomi ostrovčekmi a pozvoľným vstupom do záhrady 

Priestranná kuchyňa v bielom s barovými stoličkami, drevenými aj striebornými prvkami pôsobí jemne a zároveň moderne. Ideálne miesto, kde sa môže stretnú rodina a vychutnať si spoločnú večeru, pričom pozvoľna môže prejsť cez oblúkové balkónové dvere priamo do záhrady. 

Obývacia izba priam umeleckým dielom

Obývacia izba je tiež skutočnou pastvou pre oči. Priestranná bledá sedacia súprava, krásne kreslá v obľúbenej horčicovej farbe, biele steny doplnené o výtvarné umenie, krb, ktorý sa postará o teplo domova či barový pult na pravej strane miestnosti. V takomto priestore by trávila rodina princa Harryho skutočne veľmi príjemný čas, čo poviete? 

Kúpeľňa, ktorá je sama o sebe symbolom luxusu

Ak vám vnútorné priestory vily Petra Manor doteraz nevyrazili dych, určite sa o to postará práve táto kúpeľňa, ktorá je len jedna z mnohých. Na prvý pohľad je úžasným vizuálnym zážitkom. Šedý nádych v kombinácii s čiernou a bielym svetlom, to je  skutočne pravý renesančný štýl, ktorý vytvára nádych elegancie a noblesy v jednom. 

Čítajte tiež: Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa?

Vínna pivnica ponúka skutočnú atmosféru

Vínna pivnica nie je len akousi pivničnou tmavou miestnosťou, ale svetlým moderným priestorom na pravej strane s kamenným obložením, kde si môžu obyvatelia tejto vily aj ich hostia, milovníci kvalitných vínnych ročníkov naplno užiť atmosféru, ktorá k nej neodmysliteľne patrí. Ideálne na strávenie príjemného večera manželského páru aj s priateľmi. 

Ďalšie priestory, ktoré kedysi využívala aj táto bilionárka

Okrem týchto priestorov vo vile nájdete aj pôsobivé domáce kinoči tanečné štúdio. Ich celebritnými susedmi by boli aj Caitlyn Jenner, otec najmladších členiek rodiny Kardashian - Jenner, Kendall a Kylie Jenner. No okrem neho aj napríklad Robert Downey Jr., Patrick Dempsey a James Cameron. Zaujímavosťou je aj to, že pred pár rokmi si práve túto vilu prenajala dnes už bilionárka Kylie Jenner a z tohto luxusného priestoru si urobila aj veľa momentiek, ktorými ohurovala na svojej sociálnej sieti. 

Neprehliadnite: Reakcia kráľovnej na odchod princa Harryho a Meghan: Čo hovoria tajné zdroje z paláca a priatelia rodiny?

Uvidíme, ako sa princ Harry s Meghan nakoniec rozhodnú a či sa nechajú zlákať na túto krásnu renesančnú vilu. 

- Najčítanejšie -