Presunúť na hlavný obsah

Ďalšia kráľovská svadba bude už v máji: V tomto však bude iná, akú mali Kate či Meghan Markle

Zahraničné celebrity

Vo Veľkej Británii sa pripravujú na ďalšiu kráľovskú svadbu. Tentokrát mieri pod čepiec princezná Beatrice.

Trochu iná svadba

Menšia a intímna. Presne tak si predstavuje svoj deň "D" princezná Beatrice, ktorá už 29. mája predstúpi pred svadobný oltár. Spolu so snúbencom, milionárom Edoardom Mapelli Mozzim sa zosobášia  v Kráľovskej kaplnke v Paláci svätého Jakuba, kde si v roku 1840 vzala kráľovná Viktória princa Alberta. Mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny očakávaj veľkolepý obrad, aký mali aj Meghan Markle či Kate Middleton, no vyzerá to tak, že budú poriadne sklamaní. 

Tak, ako svoj súkromný život, tak aj svadbu preferuje princezná komornejšiu a dôvernejšiu. I keď nie je taká sledovaná ako jej bratranci Harry a William, i ona má veľa priaznivcov. Beatrice je dcéra princa Andrewa a jeho exmanželky Sarah Ferguson a je deviata v poradí na britský kráľovský trón. A to jej dáva o niečo väčšiu voľnosť pri rozhodovaní sa, čo na jej svadbe bude a čo nie. 

Prečítajte si: Meghan a Harry sú preč a aj Kate s Williamom si vydýchli: Vďaka týmto fotkám je jasné, že aj oni sú teraz najspokojnejší

Práve pre svoj "jednoduchší" životný štýl sa práve Beatrice teší väčšej a väčšej pozornosti, preto by asi mala rátať s tým, že počas svadobného dňa budú zvedaví paparazzi všade, i keď to nebude okázalá akcia.

Mohlo by vás zaujímať: Ako žijú novodobé princezné? Tieto členky kráľovských rodín by ste mali poznať rovnako ako Kate a Meghan

Pre kráľovskú rodinu to bude už štvrtá svadba za posledné dva roky. Beatrice a Edoardo sa zoznámili v roku 2018 a zasnúbili o rok neskôr. Ide tak pomerne o rýchlu lásku, ale tak nikto z kráľovskej rodiny nemá vôči tomuto vzťahu námietky. 

To, čo však veľa fanúšikov kráľovskej rodiny zaujíma najviac, je, či sa na svadbe ukáže aj pár, ktorý sa vzdal kráľovských povinností - Meghan a Harry. I keď je to blízka rodina, ich absencia na vianočných rodinných akciách trochu naznačuje, že čoraz menej populárna kráľovská dvojica sa na svadbe nemusí ukázať. 

Neprehliadnite: Malá Charlotte je vraj ich vernou kópiou: Čo spája princeznú Charlotte s kráľovnou Alžbetou II. a princeznou Dianou?

Myslíte si, že sa Meghan a Harry ukážu na svadbe princeznej Beatrice?

spolu hlasovalo 438 ľudí

Áno
141
Nie
297

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus