Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa skvelými nápadmi pre zariaďovanie interiéru: Minimalistická spálňa či elegantné detaily v kuchyni

Bývanie

Zmeňte svoj interiér s príchodom jari a inšpirujte sa skvelými tipmi, vďaka ktorým bude váš domov dýchať estetikou.

Ak aj vy túžite v živote po zmene, najlepšie bude, ak začnete od svojho príbytku. Zmena interiéru vám nielenže zlepší bývanie, ale zároveň vyčistí vašu myseľ. Prinášame vám jedinečné tipy do rôznych miestností vášho bytu, ktorými sa teraz môžete inšpirovať.

Prečítajte si aj: VIDEO: Ako zo starých (ne)potrebných vecí vytvoriť moderný nábytok do vášho bytu

Otvorený priestor

Pri zariadzovaní interiéru vždy myslíte na to, aby bol priestor čo najviac otvorený. Ideálnou voľbou je spojiť obývaciu miestnosť s kuchyňou a nezaťažovať byt zbytočnými priečkami, v ktorých sa cítite stiesnene. Stavte na prírodné materiály a dostatočné množstvo živých rastlín. Rozmýšlali ste už niekedy, nad vlastnou bio záhradkou priamo vo vašej kuchyni? 

Pokojná zóna

Spálňa by mala byť tým najpokojnejším miestom v celom byte. Pri jej zariaďovaní klaďte veľký dôraz na upokojujúce farby, prírodné materiály a dostatok svetla. Spojenie bielej farby, dreva a minimalistických detailov je tou správnou voľbou. Ak obľubujete jednoduchý štýl, tak táto inšpirácia je pre vás ako stvorená. 

Pastelový nábytok

Aj starému nábytku môžete dať celkom nový nádych. Stačí, ak jednotlivé kúsky natriete pastelovými farbami, ktoré mu dodajú retro look. Buďte praktické a dodajte starým veciam celkom iný rozmer. Uvídite, že aj vaše deti sa potešia tejto novej zmene a ich detská izba zrazu ožije.

Balkónové detaily

Aj malý balkón môže mať praktické využitie, stačí, ak zapojíte svoju fantáziu. Na drevené stoličky si poukladajte kvetináče s rôznymi bylinkami, ktoré obľubujete. Nielenže sa budete tešiť z vašej rastúcej záhradky, ale aj váš balkón zrazu rozžiari. Nenáročná zmena, ktorá prinesie praktické a pozitívne výsledky.

Retro kúpelňa

Zatúžili ste po zmene, aj vo vašej kúpelni? Vystúpte zo stereotypu a zakomponujte do vašej relaxačnej miestnosti prvky retra. Okrúhle zrkadlá, vaňa na nožičkách, visiacia lampa a zlatá farba sú skvelým tipom pre vaše nové zariadenie. Myslite na to, že zariaďovanie vášho interiéru odzrkadľuje váš štýl a náladu.

Mohlo by vás zaujímať: Urobte aj vy zo svojej kúpeľne najromantickejšie miesto: Stačí málo a takúto oázu môžete mať

Jedálenský stôl 

Organizujete spoločný obed, či menšiu oslavu a chcete zapôsobiť na svojich hostí? Stavte na netradičnú ozdobu stola, ktorá si zaručene získa priazeň vašich priateľov. Čierno-biela kombinácia farieb by sa pre niekoho mohla zdať nudnou, no tu je presný dôkaz toho, ako to má vyzerať. Pruhované stoličky, rafinované čierne poháre a vkusné prestieranie sú zaručeným víťazom.

- Najčítanejšie -