Presunúť na hlavný obsah

Povedali by ste, že táto žena má 66 rokov? Za všetkým je jej pravidelná 15-minútová cvičebná rutina

Zahraničné celebrity

Nestarnúca modelka Christie Brinkley je skutočne obdivuhodná a svedomitá, pokiaľ príde reč na jej cvičebnú rutinu aj pred 70-tkou. Karanténa, nekaranténa, cvičiť sa musí, aby udržala svoje telo a kĺby v pohybe. Takto spojila príjemné s užitočným.

Bez pohybu by jej telo roky tak nefungovalo 

Pre modelku Christie Brinkley bolo cvičenie a prirodzený pohyb niečo, čo ju sprevádzalo a sprevádza dodnes po celý život. Vďaka nemu sa udržiava už roky vo výbornej kondícii. Vyzerá minimálne o 20 rokov mladšia, než je jej skutočný vek. Na babičku pred 70-tkou teda rozhodne nie. Christie je dôkazom, že keď poctivo na sebe pracujete, výsledky sa dostavia a telo sa vám v neskoršom veku tiež odvďačí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Mohlo by vás zaujímať: Ikona Caroline de Maigret a jej rady, ako sa vyrovnať so starnutím: Francúzky si dávajú takisto botox, len to skrývajú

Telocvičňu presťahovala na slnko

Christie má doma zriadenú svoju vlastnú telocvičňu, v ktorej je zvyknutá každý deň precvičovať všetky svalové partie tela. Keďže sme sa ocitli v situácii, kedy je väčšina z nás nútená ostať v pohodlí domova v karanténe, je to samozrejme obmedzujúce. Christie sa rozhodla si každodenné cvičenie v uzavretej telocvični spríjemniť tým, že si telocvičňu presťahovala na slnko na dvor. Konkrétne na svoj trávnik presťahovala dva špičkové cvičebné stroje, vďaka ktorým si takto precvičuje celé telo, jednotlivé svalové partie. Pozrite sa s akou ľahkosťou jej to však ide v tomto videu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

15 minút na precvičenie celého tela 

Na videu môžete vidieť, že Christie za pomoci týchto strojov spoločnosti Total Gym, ktorým robí zároveň aj hovorkyňu, dokáže precvičiť svoje telo komplexne. Jej asi 15-minútová cvičebná rutina na nich, ktorú zvykne opakovať, zahŕňa drepy telesnej hmotnosti, zvraty, ťahy a ďalšie. Cvičenie, ktoré praktizuje na strojoch je podobné ako pilates, ktorý je tiež v súčasnosti medzi celebritami veľmi obľúbený. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Čítajte tiež: 10-bodová detoxikačná rutina najznámejšej modelky: Wow, táto kráska má 56 rokov, verili by ste tomu?

Aktívna aj pri rannom umývaní zubov 

Ako sama priznáva, využije všetok čas na to, aby si zacvičila. Napríklad pri rannom umývaní zubov si neváha aj podrepovať. Okrem jej súčasnej karanténnej cvičebnej rutiny však je Christie zvyknutá aj na ďalšie aktivity, ktorým sa s obľubou venuje, keď sa môže slobodne pohybovať po vonku. Medzi jej obľúbené patrí napríklad surfovanie, rafting, beh po pláži, ktorú má hneď pod nosom a ďalšie. Je to skutočne akčná žena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Neprehliadnite: Modelky, ktoré popierajú vek: Vo vysokom veku fascinujú svet, osvojte si ich recept na krásny a šťastný život

Snaží sa vyjsť z karantény o niečo silnejšia 

Kreativite v karanténe aj mimo nej sa tak medze nekladú a nekladie si ich ani Christie. Okrem toho, že zostáva neustále v pohybe, bonusom je, že čerpá vitamín D zo slnka a je na čerstvom vzduchu: „Viem, že ak sa mi nedostane cvičenia, ktoré potrebujem, cítim to! Moje telo sa okamžite akoby zadrhne. Musím premazať svoje kĺby,“ napísala na svoj Instagram k videu a tiež dodala: Karanténa nás má udržať v bezpečí, takže sa pokúsim využiť svoj čas a dúfajme, že vyjdem z karantény o niečo silnejšia. Jedna vec, o ktorej som presvedčená je, že som určite vďačná za každý deň požehnaný zdravím.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

- Najčítanejšie -