Presunúť na hlavný obsah

Jednoduché ranné cvičenie podľa Cindy Crawford vám vyformuje super telo: Výsledky uvidíte už po 14 dňoch

Zahraničné celebrity

Ak chcete mať naozaj krásne vyformované telo, skúste cviky, na ktoré najznámejšia topmodelka 90. rokov nedá dopustiť. Su síce celkom jednoduché, no veľmi účinné.

Božské telo nie je zadarmo 

Jedna z najúspešnejších topmodeliek 90-tych rokov, Cindy Crawford, vyzerá aj potom čo, oslávila 54. narodeninynaozaj úžasne! Jej figúru jej rozhodne môžu závidieť mnohé dvadsiatničky. Ak si však myslíte, že je to len genetikou alebo držaním prísnych diét, veľmi sa mýlite.

Krásna ikonicka modelka dobre vie, že nič nie je zadarmo. A tak sa o svoje telo naozaj príkladne stará. Netrápi ho zbytočnými hladovkami, či odriekaním. Áno, stravuje sa zdravo, no jej tajomstvo úspechu je v niečom inom. Cvičenie je pre ňu už roky alfou a omegou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

Prečítajte si: Vzorový jedálniček na posilnenie imunity: Na toto nedá dopustiť nádherná viacnásobná mama Lena Perminova

Rozvička a zahriatie je základ 

Zdravé stravovanie a starostlivosť o telo aj ducha ju udržiavajú stále v dobrej kondícii a fit. Cindy vie, aké dôležité je pre telo cvičenie, keď starnete. Preto sa mu venuje na dennej báze.

Podľa krásky je práve ranné cvičenie pre organizmus kľúčové. Vždy začína rozcvičkou, ktorá trvá aspoň desať minúť a nezabúda na strečing. Práve po prebudení je to mimoriadne dôležité, nakoľko svaly treba najskôr rovnako ako telo ”prebudiť”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

 

Takto sa dopracujete k vytúženej figúre 

O sympatickej topmodelke je známe, že veľmi rada kombinuje kardio a silový tréning. Nedá dopustiť na beh no vie že to nestačíZdvíhanie závaží je naozaj prospešné aj pre ženy v primeranej miere, nakoľko pomáha chrániť naše kosti, ale tiež dokáže pomôcť znížiť bolesti chrbta.

Tento cvik je perfektný na posilnenie brušných svalov. Jeho najväčším benefitom však je to, že pri ňom zapájate všetky svaly. Trénujete koordináciu, rovnováhu a stabilitu zároveň.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

 

Neprehliadnite: Šatník Meghan Markle je nápaditý, ale aj veľmi nákladný: Kto však bude teraz platiť túto parádu? 

Rovnako nedá dopustiť na sériu cvikov na zadok a nohy. Toto je naozaj mimoriadne účinné a efektívne. Na začiatok skúste 3 série po 15. Uvidíte, že efekt sa skutočne dostaví už po 14 dňoch a vaše telo sa vám poďakuje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

 

Na záver sa zamerajte na boky a šikmé brušné svaly. Práve tak, totiž docielite perfektné formovanie postavy. Tak čo, idete do toho aj vy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus