Presunúť na hlavný obsah

Halloweenska inšpirácia z Hollywoodu: Cindy Crawford s manželom, známa modelka stihla vystriedať dva kostýmy

Zahraničné celebrity

Počas víkendu to za veľkou mlákou žilo prevažne Halloweenom. I keď dátumovo sa ešte len blíži, niektoré známe mená stihli už vytiahnuť masky. A tak sa môžete aspoň inšpirovať.

Cindy Crawford s manželom

Nestarnúca modelka Cindy Crawford je ešte stále za každú srandu. A tak na halloweensku party volí aj bizarnejšie kostýmy. Jeden taký sme na dlhonohej modelke mohli vidieť práve počas uplynulých dní. 53-ročnú modelku sme na prvý pohľad len ťažko spoznali.

Mohlo by vás zaujímať: Nezameniteľný štýl princeznej Diany: Nosila kúsky, ktoré sú chic aj dnes

Demi Lovato

Veľmi odvážny look zvolila detská hviezda Demi Lovato. Historický kostým zdôraznil jej kyprejšie ženské krivky a zdá sa, že v takomto looku sa známa speváčka cíti veľmi dobre. Chcete zaujať na party ako ona? Tak si vytvorte i vy podobný kostým

Stormi

Dcérka instagramovej ikony Kylie Jenner zaujala tiež veľmi svojským kostýmom. Obliekla sa za svoju mamu. Tento look sme mohli vidieť na Kylie na akcii Met Gala a musíme povedať, že jej dcérka vyzerá naozaj veľmi rozkošne a ako dôveryhodná kópia.

Prečítajte si: Vojvodkyňa Meghan predviedla v Afrike kľúčové kúsky šatníka: Tento jeden detail mali všetky rovnaký

Heidi Klum s manželom

Nie väčšej milovníčky Halloweenu. Heidi Klum rok čo rok vytvára originálne kostýmy. No tento trochu prekvapila. Nie je úplne uletený (veď predsa sme boli zvyknutí aj na iné extrémy) a tiež nám nie je úplne jasné, za čo sa s manželom vlastne preobliekli.

Jasmine Tookes

Aj modelka Victoria´s Secret, sexi Jasmine Tookes, má zjavne rada Halloween a kostýmy. Počas víkendu ich stihla vystriedať hneď niekoľko. Najprv sa predstavila ako sexi pirátka a neskôr ako neohrozená bojovníčka známa z filmu Power Rangers.

Neprehliadnite: Z dcéry Lionela Richieho vyrastá fashion ikona: 21-ročná kráska patrí už teraz medzi najvýraznejšie ženy Hollywoodu

Paris Hilton

Paris Hilton organizovala cez víkend akciu pre svojim blízkych priateľov. A sama na nej zaujala najviac. A teda snažila sa poriadne. Čo iné, ako predviesť sexi kostým? Paris jednoducho nesklamala aj teraz stavila karty na svoje ženské zbrane.

Chodíte na halloweenske párty?

spolu hlasovalo 214 ľudí

áno
17
nie
197

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus