Presunúť na hlavný obsah

Vek je len číslo: Tieto páry sú dôkazom toho, že fungovať to môže aj napriek tomu, že nespĺňate tabuľkovú normu

Zahraničné celebrity

Existuje vôbec ideálny vekový rozdiel medzi partnermi? Tieto známe dvojice svetového showbiznisu sú jasným dôkazom, že to môže fungovať, aj keď vás delí 10, 15 alebo 25 rokov.

Mary - Kate Olsen a Olivier Sarkozy, rozdiel 19 rokov

Populárna herečka Mary-Kate Olsen a bankár Olivier Sarkozy si povedali sladké "áno" ešte v roku 2015. A napriek väčšiemu vekovému rozdielu sú spolu šťastní a výborne si vraj rozumejú. Mladá plavovláska v ňom našla oporu a istotu, ktorú potrebovala. „Nepotrebujeme veľa času na nejaké vysedávanie a premýšľanie. Žijeme náš život, mám manžela a dve nevlastné deti, takže sa zväčša stále ponáhľam domov pripraviť večeru. Sme spolu šťastní aj napriek okolnostiam, ktoré nám nepriali” vyjadrila sa pre magazín The Edit.

Rosie Huntington-Whiteley a  Jason Statham, rozdiel 20 rokov

Tak tento pár patrí rozhodne medzi najkrajšie v Hollywoode. Začali spolu randiť ešte v roku 2010 a stále pôsobia ako čerstvo zaľúbení. Tešia sa zo synčeka Jacka Oscara, ktorý je ich vytúženým. Každý deň si úžívajú naplno a sú jasným dôkazom toho, že vek láske neprekáža.

Mohlo by vás zaujímať: Veľkolepý návrat herečky Anne Hathaway: Na červenom koberci sa predviedla v dokonalej forme len pár týždňov po pôrode

Emma Heming a Bruce Willis, rozdiel 23 rokov

Kvôli tejto žene Bruce Willis naozaj stratil hlavu. Krásna modelka a americký herec boli od začiatku ostro sledovaní najmä kvôli väčšiemu vekovému rozdielu, ktorý medzi nimi je a ich láska mala množstvo neprajníkov. Dvojica však prekvapila a nádherná tmavovláska sa stala pani “Willis” v roku 2009 a Brucovi porodila dve dcéry – Mabel a Evelyn.  

Alejandra Silva a Richard Gere, 33 rokov

Hollywoodsky idol a lámač ženských sŕdc, Richard Gere, našiel svoju ”Pretty Women až na tretí pokus. Jeho manželka, je tiež raz rozvedená, no obaja minulosť neriešia. Vraj od začiatku vedeli, že sú jeden pre druhého stvorení. "Naša karma sa pritiahla v okamihu, keď sme uvideli jeden druhého,” povedal pár pre The Sun. A vyzerá to, že to naozaj medzi nimi funguje. 

Mohlo by vás zaujímať: Charles bol z Diany sklamaný, že porodila chlapca, Harryho nevedel prijať: Bola pred nehodou opäť tehotná s milencom?

Hilaria Baldwin a Alec Baldwin, rozdiel 26 rokov

Americký herec Alec Baldwin tvorí s Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni sa zosobášili. Dvojica spolu vychováva šesťročnú dcéru Carmen, štvorročného Rafaela, trojročného Leonarda a skoro dvojročného Romea. Baldwin má tiež dospelú dcéru Ireland, s bývalou manželkou, herečkou Kim Basinger. No a čoskoro sa ich rodinka opäť rozrastie. Hilaria je totiž opäť v radostnom očakávaní.

- Najčítanejšie -