Presunúť na hlavný obsah

Modelky, ktoré popierajú vek: Vo vysokom veku fascinujú svet, osvojte si ich recept na krásny a šťastný život

Zahraničné celebrity

Tieto ženy naozaj popierajú vek. Aj napriek rokom v modelingu, stále nestrácajú šarm a noblesu. A sú mimoriadne žiadané.

Maye Musk

Sympatická kandadsko - juhoafrická modelka a uznávaná, dietologička, Maye Musk sa na titulkách magazínov obajvuje už viac ako 50 rokov. Je mamou troch detí a hoci má po 70 - tke, vo svete modelingu je mimoriadne žiadaná dodnes. Stala sa dokonca najstaršou tvárou kampane Cover Girl v histórii.

Okrem modelingu sa naplno venuje dietologickému poradenstvu a prednáša po celom svete práve v tejto oblati. Miluje život a užíva si ho absolútne so všetkým. Verí v dobro ľudí a je presvedčená o tom, že k sebe v živote priťahujeme presne takých ľudí, akými sami sme. 

Čítajte tiež: Celebrity, ktoré si o sebe myslia, že nie sú pekné: Pozrite, s akými komplexmi bojujú tieto krásky!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Maye Musk (@mayemusk),

Carmen Dell' Orefice

Táto žena sa na titulke Vogue objavila prvýkrát vo svojich 15 - tich. Od tej doby, je súčasťou tých najprestížnejších kampaní po celom svete. Aj keď treba uznať, že jej život je ako sínusoída. Prešla si vzostupmi aj pádmi.

Bola trikrát vydatá a dvakrát dokonca zbankrotovala. No vždy sa opäť postavila na nohy. Drží sa hesla, že človek dokáže všetko, po čom túži, len treba chcieť. A jej to veru aj vychádza. Dokonca jej Londýnska univerzita umení, udelila honorárny doktorátm za jej celoživotný prínos v módnom biznise. 

Mohlo by vás zaujímať: Stačilo zmeniť toto, aby na fotkách vyzerali mladšie: Tieto triky krásy používajú celebrity každý deň

Iris Apfel

Túto ženu módny svet miluje.  Neobyčajne štýlová Američanka má neuveriteľných 98 rokov  a svoju prvú modelingovú zmluvu, podpísala v 97 rokoch. Áno, čítate správne. Vďaka svojmu nezameniteľnému a nekompromisnému štýlu sa stala módnou ikonou však oveľa skôr. Uznávajú ju aj najväčšie značky, módni návrhári a blogeri. Vyštudovala dejiny umenia, pracovala v módnom magazíne ako redaktorka a s manželom založili vlastnú odevnú firmu. Precestovali spolu takmer celý svet a práve kvôli svojskému životnému štýlu sa rozhodli nemať deti.

S Carlom, s ktorým boli spolu vyše 70 rokov zistili, že ich láska je najlepším elixírom pre šťastný a spokojný život. Keď mal Carl 100 rokov, súhlasil, aby o nich natočili dokument. Bolo to ako keby sa chcel so svojou ženou rozlúčiť a zvečniť tak ich nádhernú lásku. Ten istý rok, jeden deň pred jeho 101. narodeninami, zomrel. Iris však na život nezanevrela, práve naopak. Rozhodla sa pokračovať vo svojom živote naplno.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Iris Apfel (@iris.apfel),

Viac fotiek si môžete pozrieť v našej galérii 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus