Presunúť na hlavný obsah

J Lo so snúbencom si krátia karanténu originálnym spôsobom: Spustili tak výzvu, ku ktorej sa pridali aj ďalšie celebrity

Zahraničné celebrity

Speváčka J Lo so snúbencom Alexom Rodriguezom pobavili celý svet na sociálnej sieti TikTok, kde uverejnili svoj originálny tanec. Neskôr do ďalšieho zapojili aj svoje deti a napokon sa z toho stala zábava viacerých celebrít.

Tak sa zdá, že J Lo našla svojho „partnera v zločine“

Pre tých, ktorí sociálnu sieť TikTok ešte nezaregistrovali, je to nová platforma fungujúca vo svete a baví sa na nej skôr mladšia veková kategória.  Ľudia na nej zdieľajú denne rôzne vtipné videá a o jedno také tanečné sa nedávno podelila s fanúšikmi aj speváčka a tanečníčka J Lo aj so svojím snúbencom, Alexom Rodriguezom. Ich spoločné tanečné vystúpenie sa stalo hitom internetu a dosiahlo neuveriteľných 60,5 milióna vzhliadnutí. Tak sa zdá, že speváčka má po svojom boku muža, ktorý je skutočne za každú srandu, ako sa hovorí. Vybrali si pieseň Nonstop od speváka Draka a najskôr tancuje J Lo, ktorá predvádza svoje perfektne naučené a zmyselné pohyby, potom sa vystriedajú a jej snúbenec v bielom tesnom roláku s namaľovanými očami, náušnicami a v kombinácii s vážnou tvárou tomu dáva skutočne komickosť. Posúďte sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Mohlo by vás zaujímať: Chiara Ferragni vyzbierala za 24 hodín vyše 3 milióny eur na pomoc proti koronavírusu: Ona sama prispela veľkou sumou!

Jedno video nestačilo, v ďalšom zapojili aj svoje ratolesti

Onedlho na to Alex uverejnil na svojej sociálnej sieti Instagram, opäť video s ďalším originálnym tancom, no tentokrát nielen s J Lo. Obaja zapojili do tanca aj svoje deti. J Lo svoje dvojičky Emme a Maxa, Alex svoje dcéry Natashu a Ellu. Alex okomentoval tanečné video týmito slovami: „Od najhoršieho k najlepšiemu.“ Za štyri dni má video neskutočných cez milión pozretí. Tak sa zdá, že rodinka J Lo sa vie skutočne pobaviť aj sama na sebe. Pozrite sa, ako to vyzeralo.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Čítajte tiež: Kráľovská rodina a opatrenia proti koronavírusu: Ako to prežíva budúci následník trónu princ William s Kate a rodinou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Odštartovali tak výzvu, ktorou si krátia karanténu aj ďalší

Týmito videami spustili obaja výzvu, do ktorej sa neváhali zapojiť aj celebrity ako Selena Gomez, Justin Bieber s manželkou Hailey Bieber, Nicole Scherzinger, Camila Cabello, Jessica Alba a Sofia Vergara, ale aj ďalšie. Všetci svorne predvádzajú svoje tanečné pohyby a umenie, ale aj ďalšie zábavné videá samostatne aj v pároch, ktorými bavia fanúšikov. Ich videá sú teraz hitom a uvidíme, kto prekvapí nabudúce.Nuž celebrity, necelebrity, aj oni musia dodržiavať súčasnú karanténu a toto je jeden z naozaj originálnych spôsobov, čo poviete? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

Neprehliadnite: Modelky v uliciach New Yorku volia alternatívnu ochranu, v L.A. niektoré na to kašľú. Celebrity sú však zodpovednejšie

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus