Presunúť na hlavný obsah

V hlavnej úlohe zadok: Skúste najúčinnejšie cviky na túto partiu podľa Kimberley Garner

Zahraničné celebrity

Jej profesia ju predurčuje k tomu, aby sa predvádzala v čo najlepšej forme. A on sama to veľmi dobre vie. Pri cvičení sa však sústredí na partiu tela, ktorú považuje za kľúčovú - zadok!

Nie je všetko genetika, tieto cviky sú pre ňu kľúčové

Modelka a dizajnérka, Kimberley Garner je známa tým, že veľmi rada predvádza svoju ukážkovú postavičku. A úprimne, my sa vlastne ani nedivíme. Telo jej mnohé z nás, môžu len závidieť. Blondínku, ktorú preslávilo účinkovanie v show Made in Chelsea, však nič nenecháva na náhodu. Áno, genetika je jedna vec, no dvadsaťdeväťročná kráska si veľmi dobre uvedomuje, že o svoje krivky sa treba aj starať.

Najmä ak je človek ako ona sama, veľkým gurmánom. Kimberly sa totiž netají tým, že zbožňuje kvalitnú gastronómiu a napríklad bez takých cestovín, či čokolády by si život nedokázala predstaviť.

Práve preto sa pravidelne venuje cvičeniu. Trikrát do týždňa behá a k tomu pridáva cviky na zadok. Táto partia tela je pre ňu vraj kľúčová. Dokonca aj keď mala trénera, vždy mu vravela, nech sa zamerajú prioritne na túto partiu a ostatné sa už doladí.  

Prečítajte si viac: Oscary prepisovali históriu: Favoriti pohoreli, na cenách bodoval cudzojazyčný film Parazit

Zanožovanie

Ak chcete zlepšiť celkový tvar a guľatosť sedacích svalov, určite zaraďte do tréningového plánu, tento obľúbený cvik známej krásky. Má totiž vynikajúci účinok. Pri zanožovaní na zemi štvornožky, ohnite nohu v kolene, čím zintenzívnite námahu sedacieho svalu a odizolujete zadok od hamstringov. Nohu dvíhajte čo najvyššie a vždy ju zadržte také 2-3 sekundy.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krištáľové krídlo a červený koberec: Matej Tóth s kúzelnou manželkou, ocenená Sima Martausová v ľudových motívoch 

Každé ráno začína týmto nápojom

Kráska začína každé ráno špeciálnym domácim drinkom, na ktorý nedá dopustiť. Obsahuje len tri ingrediencie, no s telom vraj dokáže zázraky. Naštartuje metabolizmus, prečistí, preberie vás, dodá potrebnú energiu a zahraje. A nie, nejde o teplú vodu s citrónom, ktorú s obľubou pijú každé ráno hviezdy. 

Budete potrebovať:

  • 1 lyžicu medu
  • 1 čajovú lyžičku mletej škorice
  • 250 ml vody

Nechajte zovrieť vodu, následne do nej pridajte škoricu a premiešajte. Nápoj nechajte vychladnúť a keď bude mať izbovú teplotu, pridajte med.  Už po mesiaci uvidíte nielen pozitívne výsledky na svojej pokožke, ktorá bude oveľa čistejšia a sviežejšia, ale aj ručička na vašej váhe, pôjde o niečo smerom nadol. Tak čo, skúsite to? 

Viac fotiek nájdete v našej galérii

- Najčítanejšie -