Presunúť na hlavný obsah

Chystá sa do chomúta? Najstarší syn Victorie a Davida Beckhama sa už tretí krát zasnúbil

Zahraničné celebrity

Užíva si, koľko len môže. Odkedy sa najstarší syn známej dvojice dostal do povedomia verejnosti, má okolo seba tie najkrajšie ženy. A on si to zrejme patrične uvedomuje.

Za prvú známu priateľku, ktorá sa objavila po boku najstaršieho syna slávnej dvojice Beckhamových, sa považuje herečka Chloe Moretz. So sympatickou hviezdou sa zoznámil počas módnej prehliadky v roku 2014 a zdalo sa, že sa stanú ukážkovým párom. Po prvých mesiacoch však prišla rana a dvojica sa rozišla, no napriek tomu to o pár mesiacov neskôr skúsili znovu. Brooklyn dokonca požiadal Chloe o ruku. K svadbe však nikdy nedošlo. Beckhama totiž načapali paparazzi vymieňať si bozky s neznámou modelkou. 

Prečítajte si: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

Po nepodarenom vzťahu Brooklyn hľadal šťastie v náručí iných žien a po jeho boku sa vystriedalo mnoho krások. Žiadna z nich si však nedokázala udržať Beckhamovu pozornosť dlhšie než dva týždne. Zlomiť sa to podarilo až najlepšej kamarátke jeho sesternici, modelke Hane Cross. Pár spolu randil niekoľko mesiaco v a opäť sa zdalo, že je všetko idylické. Napriek tomu, že aj jej navliekol na ruku zásnubný prsteň, o pár týždňov romantická idylka skončila a dvojica sa nezdráhala konfliktov ani na spoločenských udalostiach. Po niekoľkých výstupoch, ktoré zaznamenali viaceré zahraničné médiá, sa do ich vzťahu zamiešala Victoria a David. Ich rada bola zrejme očividná, nakoľko sa dvojica rozišla a Brooklyn si vymazal zo svojich sociálnych sietí každú spomienku na svoju druhú snúbenicu.

Do tretice všetko dobré?

Tak, ako to u mladého Beckhama býva zvykom, sám dlho neostal. Už po dvoch mesiacoch ho bolo totiž vidieť po boku slávnej herečky Nicole Peltz, ktorá je dcérou amerického bilionára Nelsona Peltza. Dvojica sa so svojím vzťahom rozhodla nerobiť veľké tajnosti a už pár dní po tom, ako ich spolu prichytili spolu, sa stali oficiálne párom aj pre verejnosť. 

Aj keď spolu randia len od novembra, zdá sa, že Brooklyn sa opäť odhodlal na krok, ktorý mu v minulosti veľmi nevyšiel - a len nedávno požiadal Nicole o ruku. Tentokrát však, zdá sa, získal podporu celej rodiny. Tá si herečku zamilovala od prvého momentu. Najviac natešená je však Victoria, ktorá verí, že jej syn si konečne našiel tú pravú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dream baby sister

Príspevok, ktorý zdieľa nicola (@nicolaannepeltz),

Mohlo by vás zaujímať: Manželské tajomstvo vo vzťahu Beckhamovcov: Túto radu posunula Victoria najlepšej priateľke Eve Longorii

„On a Nicole majú k sebe bližšie než kedykoľvek predtým a obidvaja sú nadšení, že môžu svoj vzťah posúvať,'' prezradil zdroj z okolia páru po tom, čo sa dvojica rozhodla stráviť karanténu spolu v New Yorku. Na Manhattane totiž vlastní 25-ročná herečka obrovský byt. „Je to obrovský krok pre Brooklyna, no verí, že je to tá pravá,'' dodal zdroj. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

u have my heart

Príspevok, ktorý zdieľa nicola (@nicolaannepeltz),

- Najčítanejšie -