Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá deň Kate Middleton: Čo všetko musí krásna vojvodkyňa zvládnuť počas 24 hodín?

Zahraničné celebrity

V pomerne krátkom čase si táto žena získala srdcia ľudí v celej Británii. Mnohí ju prirovnávali k princeznej Diane, najmä kvôli jej veľkému srdcu, otvorenosti, láskavosti a štedrosti. Ako vyzerá bežný deň vojvodkyne Kate Middleton?

Povinnosti počas dňa nepustia

Kate Middleton je dlhodobo označovaná za módnu ikonu, ktorá sa vždy snaží vyzerať dokonale a štýlovo. A treba uznať, že známej kráske sa to aj darí. Dokonca neváha nosiť aj bežnú konfekciu a kombinovať ju s ikonickými značkami. A ženy po celom svete ju za to milujú.

No okrem toho, že má módu v malíčku, do detailov naštudovaný kráľovský protokol, veľké srdce, nechýba jej odhodlanie, pracovitosť a štedrosť. No a popri tom všetkom je aj trojnásobnou mamou. A ako vyzerá bežný deň vojvodkyne britskej monarchie? Možno úplne inak ako ste predpokladali. 

Manželka princa Williama si za roky strávené po boku následníka na britský kráľovský trón osvojila etiketu a bezchybne reprezentuje svoje postavenie. Povinnosti, ktoré má zvládnuť počas 24 hodín si okrem poradcov stráži prioritne sama. Kate je známa tým, že má naozaj rada veci pod kontrolou. Každý večer si napíše zoznam povinností, ktoré ju na druhý deň čakajú na papier, zvýrazní si priority a podľa nich postupuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Chiara Ferragni vyzbierala za 24 hodín vyše 3 milióny eur na pomoc proti koronavírusu: Ona sama prispela veľkou sumou!

Priority má jasne zadefinované

Hoci protokol v mnohých veciach nepustí, Kate má popri všetkých kráľovských povinnostiach jednu podmienku. Každý večer chce svoje deti do postieľok uložiť ona sama. Aj napriek tomu, že je plánovaná nejaká povinná a nevyhnutná pracovná večera, či banket. Vtedy to rieši tak, že deťom číta rozprávku skôr, no ona je tá, ktorá im povie posledná dobrú noc. Veľmi jej na tom záleží a robí to od obdobia ako sa narodil prvorodený George. 

Tieto veci musí stihnúť počas 24 hodín

Manželka princa Williama si za roky strávené po boku následníka na britský kráľovský trón osvojila etiketu a bezchybne reprezentuje svoje postavenie.

Deň začína Kate 6:30 ráno, kedy jej služobná zaklope na dvere a prinesie obľúbenú šálku maté. Jej osobná asistentka pripraví prvý outfit, v ktorom opustí dvere izby. O pol deviatej raňajkuje spolu s deťmi a následne ide povybavovať korešpondenciu. Presne hodinu má čas, aby sa venovala deťom a tu už jej pracovný kolotoč začína naplno.

Ide na dohodnuté stretnutia, príjma návštevy v paláci, zúčastňuje sa charitatívnych projektov, pomáha opusteným ženám a deťom bez domova, zaujíma sa o aktuálnu situáciu najzranitelnejších vrstiev spoločnosti. 

Približne o 13:00 si dopraje ľahký obed a asi 30 minútovú prechádzku. Pomáha jej to načerpať energiu. Následne majú zväčša s Williamom plánované stretnutia ako dvojica. Ide o oficiálne návštevy. Okolo 18:00 si dajú spoločnú večeru s deťmi a Kate začína s prípravou ratolestí na večerný spánok. Kúpeľ, rozprávky a potom s manželom pokračujú s povinnosťami.

Zhruba od 20:00 sú všetky plánované večere, recepcie a bankety. Do postele sa Kate dostane niečo pred polnocou. Tak čo, menili by ste? 

Čítajte tiež: Kráľovská rodina a opatrenia proti koronavírusu: Ako to prežíva budúci následník trónu princ William s Kate a rodinou?

- Najčítanejšie -