Presunúť na hlavný obsah

Hailey Bieber má v rodine tvrdú konkurenciu: O slovo sa hlási táto nová kráska. Dobehne ju v sláve?

Zahraničné celebrity

Dcéra Kim Basinger a Alaca Baldwina sa čoraz viac dožaduje pozornosti médií.

Nová tvár

Vyzerá to tak, že v Holylwoode a hlavne v modelingu mieša karty ďalší rodinný klan. Po Kardashian/Jenner sestrách, či súrodeneckej dvojici Gigi a Bella Hadid, je tu ďalšia rodina, ktorá stavia na slávnom mene. Reč je predovšetkým o dcére Alaca Baldwna a Kim Basinger, 24-ročnej vychádzajúcej hviezde modelingu Ireland Baldwin, ktorá je pokrvne spojená s Hailey Baldwin.

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ireland (@irelandbasingerbaldwin),

Začiatky v šoubiznise neboli pre Ireland vôbec jednoduché. S modelingom začala už v roku 2013 a v rovnakom roku si strihla aj malú hereckú úlohu. Dlho to teda vyzeralo tak, že potetovaná kráska sa bude chcieť vybrať v šľapajach svojich rodičov. Dokonca stvárnila mladšiu verziu postavy Sally, ktorú kedysi hrala jej mama Kim. Ale nakoniec je to skôr modeling, čo ju láka, i keď začiatky v tomto biznise boli pre ňu veľmi náročné. Sama sa priznala, že bojovala s poruchou prijímania potravy, držala hladovku a až príliš veľa cvičila. "Trvalo mi príliš dlho, kým som našla samu seba a začala sa akceptovať taká, aká som..." zdôverila sa ešte v minulom roku Ireland, ktorá dnes bojuje o každú pozornosť médií. 

Prečítajte si: Dajú sa Brad a Jennifer opäť dokopy? Neuveríte, čo Angelina vystrája Bradovi, že by ju dobehla žiarlivosť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ireland (@irelandbasingerbaldwin),

Ireland sa posledný rok snaží urobiť všetko preto, aby sa slávou priblížila k sesternici Hailey Baldwin, teda Bieber, ktorá je dnes jednou z najžiadanejších modeliek. Predpoklady rozhodne na to má. A to nie len vďaka slávnemu menu. Či sa však jej kariéra bude uberať rovnakým smerom, je otázne. Isté však je, že Ireland je ochotná urobiť pre slávu naozaj veľa. Neváhala sa napríklad vyzliecť do naha a takýmito fotkami podporiť organizáciu PETA, rovnako, ako to kedysi urobila aj jej matka Kim Basinger

Zdá sa, že mladá modelka má ale odžité už skutočne veľa. Zatiaľ, čo z jedného rozchodu sa spamätávala v liečebni, po ukončení ďalšieho vzťahu sa priznala, že bola obeťou sexuálneho obťažovania. Takéto životné príbehy v spojitosti so slávnym priezviskom dokáže zamútiť vody šoubiznisu. 

Neprehliadnite: J Lo so snúbencom si krátia karanténu originálnym spôsobom: Spustili tak výzvu, ku ktorej sa pridali aj ďalšie celebrity

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ireland (@irelandbasingerbaldwin),

- Najčítanejšie -