Presunúť na hlavný obsah

Prekvapivo jednoduchá beauty rutina Hailey Bieber: Pozostáva z 3 krokov a rituálu, ktorému ju naučil manžel

Zahraničné celebrity

Ak príde reč na modelku Hailey Bieber, preferuje vždy prirodzený a minimalistický prístup ku kráse. Tomu samozrejme prispôsobuje aj svoju beauty rutinu, ktorá je veľmi jednoduchá. Čo sa týka starostlivosti o seba, nechala si poradiť aj od svojho manžela.

Prirodzený a nenáročný prístup ku kráse 

S výnimkou svojej práce modelky preferuje Hailey Bieber, manželka Justina Biebera,v súkromí tvár bez maku-upu. Je pravda, že má sama o sebe krásnu pleť, ktorej veľa nechýba, preto sa nemusí priveľmi líčiť vôbec a pristane jej to: „Prikláňam sa k zdravej, čistej, minimalistickej kráse. Sú niektoré dievčatá, ktoré sú tak dobré v robení make-upu, ako napr. moja priateľka Kylie Jenner. Je veľmi nadšená robením make-upu a je v tom naozaj dobrá, preto ľudia skutočne veria v jej produkty. Nechala by som ju, aby mi urobila make-up na akciu. Zďaleka to neviem s make-upom tak dobre ako ona,“ prezrádza Hailey premagazín Marie Claire, a pre svoj prirodzený a nenáročný prístup ku kráse stala aj ambasádorkou organickej kozmetiky bareMinerals.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

 
 

Tri kroky k zdravej pleti a prirodzenosti 

 
1. Čistiaci gél
 
„Moja starostlivosť o pleť je zvyčajne veľmi jednoduchá. Držím sa čistého čistiaceho gélu na čistotu bareMinerals, pretože obsahuje kokosový olej a milujem spôsob, ako mi rozžiari pokožku. Rada ho používam aj v lietadle, kedy je moja pokožka tváre naozaj veľmi suchá,“ prezrádza krásna Hailey. 
 
2. Hydratačný krém
 
Druhým krokom na ceste k prirodzenej a zdravo vyzerajúcej pleti je hydratačný infúzny krém Skin Longevity Vital PowerInfusion Hydratizerod tej istej značky bareMinerals, ktorý je skutočne hydratačný. Hailey dodáva, že táto prírodná kozmetika nie je vôbec drahá a môžete si ju bez problémov dopriať aj vy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

 
 
3. Nočná maska na tvár
 
Modelkiným tretím krokom je maska na tvár, ktorú si aplikuje v noci. Ide opäť o značku, ktorej je ambasádorkou, bareMinerals, Clay Mates Face Mask Duo, je chladiaca a splní svoj účel. Je to vlastne maska 2 v 1, čistí aj hydratuje. 
 

Na rande s Justinom tiež s prirodzenou tvárou

Ak už chce zvoliť veľmi jemný a prirodzený denný make-up, použije produkt, Complexion Rescue Hydrating Foundation stick, ktorý používa skôr ako korektor, len na miestach, kde to jej pleť potrebuje.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

 
Na obočie si vie naniesť len gél, potom riasenku a rúž či skôr lesk s minerálnou hydratáciou je u nej samozrejmosťou a to v akomkoľvek odtieni. Vraj vydrží celý deň aj večer: „Na rande večer s Justinom vždy staviam na prirodzenejšom vzhľade. Zložitejšie je to s rúžom, ak ho chcem aj pobozkať, je to nepríjemné. A ja sa rada bozkávam, preto nosím pri sebe môj lesk alebo rúž bareMinerals Gen Nude Buttercream Lip Glosses. Vonia skvele a pery aj skvele vyzerajú. Aby som bola úprimná, v každej svojej peňaženke mám jeden,“ prezrádza Hailey
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

 
 

Justin ju naučil veľa o tejto veci 

Keď už je reč o jej manželovi, Justinovi Biebrovi, ten jej poradil ešte jednu veľmi užitočnú vec, ktorú sa snaží v starostlivosti o pleť aj celé telo dodržiavať spolu s ním. Za všetkým je jej koníček v podobe baletu, ktorý zmenil spôsob, akým nazerá na svoje telo: „Tanečný balet mi pomohol uvedomiť si, aké je dôležité starať sa o svoje telo a mám na mysli všetko, čo sa týka napísania, chodenia do posilňovne a posilnenia, starostlivosť o moje svaly. Je to lepidlo, ktoré nás drží pohromade. Môj manžel si toho tiež veľmi dobre uvedomuje, pretože je umelec, a to si vyžaduje, aby tancoval, preskakoval a vyvíjal veľa energie, čo je pre jeho telo ťažké. Sme jednotní pokiaľ ide o naše zdravotné a wellness postupy. Pomáha mi starať sa o svoje telo... Naučil ma veľa o hlbokom dýchaní... Naše životy sú tak zaneprázdnené, že zabudneme, aký dôležitý je náš dych a prax úmyselného dýchania,“ dodáva na záver Hailey, ktorá je presvedčená, že aj toto všetko prispieva k tomu, že je jej pleť prirodzene pekná, napnutá a žiarivá a v konečnom dôsledku starostlivosť o ňu minimálna. 

- Najčítanejšie -