Presunúť na hlavný obsah

Všemohúca retuš: Aj hviezdy z červeného koberca si mnohokrát pridávajú na atraktivite pomocou novodobých výdobytkov

Zahraničné celebrity

Sú mladé, krásne a svet im leží pri nohách. Dokonca sa im mnohé z nás chcú podobať. No ony samy so sebou nie sú najspokojnejšie. A tak si dopomáhajú k pomyselnému ideálu pomocou modernej techniky. Kam však takéto vnímanie krásy môže napokon dospieť?

Kylie Jenner

Hoci má len 22 rokov, už teraz jej leží svet pri nohách. Reality hviezda Kylie Jenner je najmladšia milionárka na svete a je známa tým, že si na svoju vizáž mimoriadne potrpí. Zároveň si je veľmi dobre vedomá, že sila make - upu v kombinácii s retušou je neuveriteľná. Mimoriadne rada ju využíva vo svoj prospech. Vie, že dobré svetlo a filter, dokážu naozaj zázraky. A vôbec sa tým ani netají. 

Hailey Bieber

Modelky sú často vzorom krásy a mnoho mladých dievčat nasleduje ich kroky s túžbou priblížiť sa im. A rovnako je to aj v prípade nádhernej manželky Justina Biebera. Hailey má milóny fanúšikov po celom svete a o svoj look sa preto príkladne stará. Aj napriek tomu, že je naozaj mladučká, retuš využíva mimoriadne rada. Sem -  tam si zväčší pomocou techniky pery, zvárazní lícne kosti a oči. 

Čítajte tiež: Celebrity, ktoré si o sebe myslia, že nie sú pekné: Pozrite, s akými komplexmi bojujú tieto krásky!

Chrissy Teigen

Modelka Chrissy Teigen je už dvojnásobou mamou, no o to viac si uvedomuje, že sa o seba treba starať. Veľmi si zakladá na starostlivosti o pleť. Používa domáce, prírodné masky, luxusné anti - ageingové krémy a dvakrát do mesiaca si dopraje profesionálne čistenie. Aj tak sú však isté drobnosti, s ktorými sama nie je spokojná. A občas im rada pomôže. Veľmi často si upravuje pomocou retuše pery a nos. 

Sophie Turner

Herečka Sophie Turner je skutočne nádherná žena. Pôsobí krehko, étericky a sexy zároveň. A človek by si povedal, že na nej netreba nič vylepšovať. No ona sama si to nemyslí. Rada zvýrazňuje farbu svojich modrých očí, predlžuje si riasy a rovnako si neváha zúžiť koreň nosa. To všetko samozrejme len s pomocou aplikácie. Na nejaké zákroky sa rozhodne necíti. 

Mohlo by vás zaujímať: Stačilo zmeniť toto, aby na fotkách vyzerali mladšie: Tieto triky krásy používajú celebrity každý deň

Priyanka Chopra

Táto žena je jednou z najlepšie platených a najpopulárnejších indických celebrít, ktorým sa vo veľkom štýle podarilo preraziť aj v Amerike. Priyanka Chopra patrí zároveň medzi najvplyvnejších ľudí sveta. No a jej vizáž je veľmi inšpiratívna aj pre iné ženy. Preto si na ňu potrpí. Úprimne v jednom rozhovorov pre americký Vogue priznala, že nie je spokojná so svojim nosom a perami. Práve preto si ich vylepšuje aspoň pomocou mobilu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe