Presunúť na hlavný obsah

Hviezdy červeného koberca v období karantény prepadli tejto mánii: Takto bavia celý svet, vyčarujú vám úsmev na tvári

Zahraničné celebrity

Celebrity v karanténe prepadli zábavke, ktorou naozaj vyčarujú úsmev na tvári. TikTok je fenoménom vo svete a podľa nás si získa aj vás.

TikTok je novým fenoménom vo svete. Zábavné, či tanečné videá, ktoré bavia ostatných začali natáčať aj známe tváre svetového showbiznisu. A to celkom vo veľkom. Práve v tomto nie príliš ideálnom období, vám rozhodne vyčarujú úsmev na tvári. Prepadli mu Justin Bieber s Hailey, The Rock aj Bella Hadid.

Prečítajte si: Každá z nás môže byť štíhla a krásna: Skúste overené tipy Jennifer Aniston

Hailey Bieber a Justin Bieber

Manželia Justin a Hailey ukázali, že zmysel pre humor im rohodne nechýba. A dokonca sú aj obaja perfektne zosynchronizovaní. Milé, vtipné a presne im vyšiel úmysel - rozveseliť okolie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber),

Dwayne Johnson

Viete ako to býva - ocinko musí byť pre malú dcérku vždy ten najlepší. A dobre to vie aj Dwayne Johnson. Ten je veľmi aktívnych na sociálnych sieťach a pridal milé video s dcérkou, kde jej hovorí: „Povedz, som pekné dievčatko” a dcérka to rozkošne opakuje. Ukončia to takto - „Povedz, že ocko je najlepší.“ Odpoveď dcérky The Rocka Vás dostane!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock),

Mohlo by vás zaujímať: Courtney Cox ala Monika z Priateľov ako verná kópia Jennifer Aniston: Bude z tohto nová instagramová výzva?

Bella Hadid

Bella Hadid patrí k celebritám, ktoré majú veľkú základňu fanúšikov na Instagrame. A tentokrát dokázala, že sa rada baví! Dokonca aj na vlastný účet. Jej funny video vás určite rozosmeje!

- Najčítanejšie -