Presunúť na hlavný obsah

Dajú sa Brad a Jennifer opäť dokopy? Neuveríte, čo Angelina vystrája Bradovi, že by ju dobehla žiarlivosť?

Zahraničné celebrity

Kedysi najobľúbenejšia hollywoodska dvojica by podľa viacerých zdrojov mala byť opäť spolu.

Klebetí sa...

Stále majú svojich prívržencov, ktorí tajne dúfajú, že sa Jennifer Aniston a Brad Pitt opäť dajú dokopy. A podľa posledných správ zo svetových médií tu tá nádej stále je. Jenn a Brad sa údajne stretávajú a je medzi nimi viac ako len priateľstvo. To určite neteší druhú exmanželku svetového sexidola, Angelinu Jolie .

Prečítajte si: Každá z nás môže byť štíhla a krásna: Skúste overené tipy Jennifer Aniston

"Trvalo obom veľmi dlho nabrať guráž a ukázať sa na verejnosti bok po boku, teraz, keď už sa tak stalo, môžu urobiť druhý krok," vyhlásil pre magazín Mirror zdroj blízky okoliu po tom, ako fotografi zachytili Brada a Jenn v zákulisí odovzdávania cien SAG Awards v blízkom kontakte. 

Mohlo by vás zaujímať: Courtney Cox ala Monika z Priateľov ako verná kópia Jennifer Aniston: Bude z tohto nová instagramová výzva?

"Bolo to náročné, ale nakoniec mu všetko odpustila, práve to bolo veľkým a rozhodujúcim momentom v ich vzťahu," uvádza ďalší zdroj. A podobné správy obiehajú média v posledných dňoch čoraz intenzívnejšie. Objavujú sa dokonca i také, ktoré uvádzajú, že dvojica plánuje spoločnú dovolenku, aby zistili, či by im to naozaj i po tých rokoch mohlo fungovať. 

Neprehliadnite: Toto je rebríček tých najpríťažlivejších mužov z celého sveta: Čo ich robí výnimočnými?

A čo na to Angelina? Tá sa stiahla z mediálneho sveta a sústreďuje sa hlavne na deti. Ku kauze "Brad a Jenn" sa nijako nevyjadruje. Slovne. Jej skutky však svedčia o tom, že z danej situácie nie je nadšená. Angelina sa rozhodla urobiť svojmu manželovi menšie peklo, a tak trochu sa mu "pomstiť" práve cez ich deti. Ani jedno z nich sa údajne nemôže stretávať s potenciálnou nevlastnou matkou Jennifer. Tri roky trvajúci rozvod sa mal v máji chýliť ku koncu, lenže ohrdnutá Angelina život svojmu exmanželovi neuľahčuje. Z konania svojej exmanželky je v šoku aj samotný Brad. Ako to nakoniec teda dopadne, ukáže čas. Faktom však je, že práve tento rok by bolo 20-tym výročím vzťahu medzi Jennifer a Bradom a bolo až veľmi symbolické, ak by sa dali opäť dokopy.

Ktorú dvojicu ste mali radšej?

spolu hlasovalo 1690 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus