Presunúť na hlavný obsah

Toto je rebríček tých najpríťažlivejších mužov z celého sveta: Čo ich robí výnimočnými?

Zahraničné celebrity

Pozrite sa na rebríček najsexi mužov všetkých čias. Niektoré mená vás určite neprekvapia, iní vám tam možno budú chýbať? Vidíte to rovnako?

George Clooney

Pri pohľade na tohto muža, ide väčšina žien do kolien. A áno, ešte stále aj dnes. Roky bol totiž stelesnením zlého chlapca, ktorý ženy priťahuje ako magnet. Dokonca nosil nálepku - najžiadanejší starý mládenec Hollywoodu. To až do momentu, kým neprišla žena jeho života, očarujúca a inteligentná právnička Amal. Aj keď aktuálne vedie usporiadaný život, po boku svojej manželky a ich rozkošných dvojičiek, až do päťdesiatky si užíval slobodu so všetkým, čo k tomu patrí. Ženy, alkohol a hazard mu veru neboli cudzie. Hriešny život, však vymenil za pokoj a rodinu. Len mu to teda celkom dlhú chvíľu aj trvalo.

Neprehliadnite: VIDEO: Róby z Oscarov 2020: Nádherná Natalie Portman strhla na seba pozornosť, Charlize Theron potvrdila vycibrený vkus

Brad Pitt

Je neuveriteľne talentovaný, charizmatický a ešte k tomu aj obrovský fešák. Hollywoodsky sexsymbol, Brad Pitt stvárnil množstvo nezabudnuteľných postáv a jeho výkony patria k tým najkvalitnejšími. A ženy ho jednoducho milujú. Len teda na vzťahy veľké šťastie nemá. Hoci doposiaľ osudovú ženu svojho života zrejme nestretol, verí, že sa mu to podarí. Mnohí fanúšikovia tvrdia, že jeho životnou láskou, je sympatická Jennifer Aniston, ktorú opustil kvôli hereckej kolegyni Angeline Jolie. Napokon sa rozviedli, no s Jenn sú aj napriek tomu, že ju nechal, stále kamarátmi. Sám sa v jednom rozhovore vyjadril veľmi jasne: ,,To, že som opustil Jennifer kvôli Angeline, bola jedna z najväčších chýb v mojom živote." 

Leonardo DiCaprio

Miláčik všetkých generácií, skvelý herec a ekologický aktivista, Leonardo DiCaprio je známy tým, že sa u neho ženy veľmi dlho neohrejú. Hoci nikto nevie, čo stojí za jeho rozchodmi, je to tak. No napriek tomu, mu dokáže máloktorá odolať. Má v sebe akýsi šarm a kúzlo, čím si získa každú. S väčšinou svojich známostí, mal naozaj krátkodobý vzťah. Dokonca ho často prirovnávali práve k Georgovi Clooneymu. Aktuálne sa po jeho boku objavuje už takmer rok a pol, modelka Camila Morrone a Leo pôsobí oveľa spokojnejšie ako kedykoľvek predtým.

Čítajte viac: Oscary prepisovali históriu: Favoriti pohoreli, na cenách bodoval cudzojazyčný film Parazit

Chris Hemsworth 

Austrálsky herec Chris Hemsworth je známy najmä vďaka úlohe komiksového superhrdinu Thora, ktorého stvárnil v marvelovských filmoch. A aj keď by to málokto tipoval, už deväť rokov je ženaný a s herečkou Elsou Pataky tvoria ideálny pár. Veľmi otvorene však priznávajú, že nemajú žiadne špeciálne tajomstvo, šťastného manželstva. Ženy ho milujú práve pre jeho povahu a výzor "drsného chlapca". Pôsobí ako dokonalý otec, manžel a navyše mu nechýba veľká dávka sexappealu.

David Beckham

Davida Beckhama netreba rozhodne špeciálne predstavovať. Niekoľkokrát za sebou získal dokonca titul najsexy muža planéty. Stal sa prototypom najdokonalejšieho muža pre mladšie aj staršie generácie. A to nielen kvôli svojmu výzoru, ale aj správaním a prejavom. Narozdiel od mnohých svojich hereckých kolegov, on je pri jednej žene už naozaj veľmi dlho. S manželkou Victoriou, vychovávajú štyri deti a patria medzi najstabilnejšie páry svetového showbiznisu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus