Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré by mala žena robiť v posteli, ak chce, aby jej partner zostal verný

Sex

Na sexe záleží. Môžete si nahovárať, že sú vo vzťahu dôležitejšie veci, ale vo výsledku nie sú. Preto, ak si chcete muža udržať, robte hlavne tieto veci.

Vyložme karty na stôl - čo je vo vzťahu (po láske) najdôležitejšie? Muži a možno aj veľa žien, by sa zhodli určite na tom, že jednoznačne sex. A preto, ak chcete, aby váš partner nehľadal potešenie v posteli niekoho iného, musíte sa naučiť robiť zopár dôležitých vecí, vďaka ktorým rozhodne nebude hľadať žiadne iné ženy. 

Mohlo by vás zaujímať: Prostredníctvom sugardatingu som si zabezpečila život snov: Množstvo ľudí ma však doteraz za tento krok odsudzuje

Užívajte si orál

Ženy, ktoré si dokážu značne užívať orálny sex (či už dávajú alebo prijímajú), majú v očiach mužov jednoducho navrch. Je to pre nich akýsi signál toho, že ste v posteli so svojim partnerom značne spokojná. A potom sú spokojní aj oni. Takže odhoďte zábrany a užite si to. 

Nebojte sa byť hlučná

Muži milujú ženy, ktoré kašlú na všetko a nechajú sa uniesť. Možno niekedy až príliš. To ich dokáže ešte viac vyburcovať. Ak si budete pri sexe hrýzť do jazyka, brániť sa akýmkoľvek emóciám, tak to vášho partnera čoskoro prestane mrzieť. 

Prečítajte si: 5 mužských klamstiev, ktoré používajú desaťročia a vždy nás nimi dostanú: Na toto si treba dať pozor pri výhovorkách

Bláznivosť

Ukážte svoje divoké, nespútané, nekonzervatívne JA. Navrhnite nové miesto na sex, navrhnite novú polohu, robte čokoľvek, čo by od vás nečakal a čím ho rozhodne prekvapíte. Bude v takom vytržení, že ho ani len nenapadne ísť za inou. A veď prečo aj, ak má doma takúto ženu? Ženu, ktorá sa "nebojí" ničoho...?

Chváľte partnera

Rovnako dôležitá vec, na ktorej si zakladá každý jeden muž. Každý. Aj keď vám to nepovie, chce to. Chce počuť, že sex s ním milujete, že je váš najlepší milenec, že presne vie, čo a ako má robiť. Chlapi chválu potrebujú ako soľ. I keď srší sebavedomím, takéto slová potešia všetkých.

Neprehliadnite: Na toto znamenie by ste si mali dať pozor: Vo vzťahu s ním to totiž nebudete mať najľahšie