Presunúť na hlavný obsah

Prostredníctvom sugardatingu som si zabezpečila život snov: Množstvo ľudí ma však doteraz za tento krok odsudzuje

Partnerské vzťahy

Moja cesta s k vysnívanému životu nebola podľa predstáv okolia. No mne zabezpečila to, po čom som celý živo túžila. Dodnes však kvôli tomu bojujem s predsudkami ostatných, aj keď už to nerobím.

Tieto baby majú v priemere okolo dvadsaťpäť. Väčšinou sú to študentky, ktoré sa na internete zoznamujú so staršími mužmi. Poviete si, žena tom nie je v dnešnej dobe nič zvláštne. Nuž len tieto dievčatá majú jasné kritéria - ich vyvolený musí byť riadne za vodou. Nechávajú sa od nich rozmaznávať značkovými darčekmi exotickými dovolenkami a fotkami svojho na prvý pohľad rozprávkového života, potom zásobjú sociálne siete. 

Prečítajte si tiež: Túto jednu vec si osvojte, ak nechcete, aby váš vzťah zovšednel: My s manželom ju praktizujeme v spálni aj mimo nej

Biznis je biznis

Vzťah sugarbaby, teda mladej krásnej slečny a jej staršieho solventného partnera funguje ako biznis. Sugar baby však nie je prostitútka. Platiť si dáva, avšak za oveľa viac ako je sexuálny akt. Svojmu hriešne bohatému pánovi ”Božskému” poskytuje aj bozky, spoločný čas, intimitu, zážitky - všetko ako keby tvorili skutočný pár. Jednoducho je svojmu ”sugar daddymu” ako sa takémuto mužovi hovorí k dispozícii vždy, keď on má náladu. Vo všetkom sa mu snaží vyjsť v ústrety, neodvráva mu a plní všetky jeho priania. Zdá sa vám to zvrátené? Dvadsaťtriročnej Eme ani náhodou. Aktuálne randí s so 60 ročným Ivanom a svoj život si nevie vynachváliť.

”Toto je presne to po čom som vždy túžila. Mám úplne všetko. Cestujem po svete, bola som už v New Yorku, Paríži, Miláne, na Bora Bora, Mauríciuse, Bali, vo Vietname, Maledivách. Lietame výhradne prvou triedou a vždy bývame v tom najlepšom hoteli v meste. Navyše sa nikoho nemusím pýtať na cenu. Kúpiť si totiž môžem úplne všetko. Ivo je rád, že som spokojná a ja mu na oplátku splním všetko, čo je v mojich silách,” dodáva Ema.

Je však život "sugar babies" skutočne taký sladký? Ema priznala, že hoci si prostredníctvom neho zabezpečila život snov, v mnohom ju to aj negatívne ovplyvnilo.

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

”Moje okolie a najmä mama sú tí, čo to nedokážu pochopiť. Mama je zo mňa sklamaná, takmer vôbec so mnou nekomunikuje. Úplne sa odo mňa dištancuje. A aj moje sestry. Toto je náročné. V podstate sa odo mňa rodina odvrátila. Mnoho ľudí však spoznávam a našla som si aj nových priateľov. Takže žiť sa s tým dá. Len sa stretávam s nepochopením a predsudskami. Ale tak ako na všetko aj na toto si človek dokáže zvyknúť.”

- Najčítanejšie -