Presunúť na hlavný obsah

To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

Partnerské vzťahy

Muži niekedy vyvedú hlúposti bez toho, aby si uvedomovali, aký dopad to bude mať na vzťah. Niekedy je, žiaľ, už neskoro.

Mali sme bezproblémové manželstvo a žiarlivosť nás oboch obchádzala, napriek tomu, že v okolí mňa aj môjho muža o opačné pohlavie nebola núdza. Vedeli sme, čo v živote chceme a po ničom alebo nikom inom sme netúžili. Keď do nášho života vstúpil nový človiečik v podobe našej dcérky, boli sme obaja šťastní. 

Prečítajte si: Na zoznamke som našla extra pohľadného muža: Zaujímalo ma, čo tam taký fešák hľadá, jeho odpoveď ma dorazila

Nikdy som však nebola typ ženy, ktorá by po dieťati zabudla na svoj súkromný život. Venovala som sa aj rodine, ale vedela som, že budem mať nutkanie z času na čas vybehnúť von s priateľkami na večeru alebo na drink. Keď som prestala dojčiť, moje blízke priateľky chceli po dlhšom čase, ktorý som strávila doma s bábätkom, aby sme si vyrazili von na večeru. Manžela spočiatku prepadla panika, ako to s malou sám zvládne doma, ale upokojila som ho a všetko som mu prichystala. Tých pár hodín predsa zvládne. 

Manžel zostal doma sám a ja som mu verila

Keď som z domu odchádzala, ubezpečila som ho, že to zvládne a zrazu vyzeral byť pokojný. S priateľkami sme mali pekný večer, hoci som čakala, že mi muž bude vypisovať sms-ky s každými detailmi, ale obrazovka mobilu nezasvietila ani raz. Bola som pokojná a prekvapená, ako to zvláda. Večer s nimi som si naozaj užila, avšak nezdržali sme sa tak dlho, ako bývalo našim zvykom. Každá z nás mala povinnosti a tak sme to pomerne skoro zabalili. Vzala som si taxík a išla som domov.

Keď som prišla domov, videla som u nás jeho sekretárku, a to nebolo všetko

Len čo som otvorila dvere, počula som, že niečo nie je v poriadku. Malá plakala a zrejme ju niečo bolelo, počula som, že môj muž si asi nevie rady. Vzápätí som tam však zhliadla mladú slečnu, manželovu sekretárku, ktorá mu o desiatej večer pomáhala naše dieťa utíšiť. 
Videla som, že sa môjho výrazu zľakla a že bude doma zle a tak sa rýchlo vytratila preč. Manželovi som dala ihneď studenú sprchu, čo to malo znamenať. Snažil sa obhajovať tým, že mi nechcel kaziť večer, ale vedel, že to nezvládne a na pomoc si zavolal svoju sekretárku, ktorá mala ako au-pairka bohaté skúsenosti. Ani mu len nenapadlo, ako ponížene sa budem cítiť, nehovoriac o tom, že bolo desať hodín večer. 

Neprehliadnite: Moja žena zverejnila pred priateľmi tento intímny detail z našej spálne: Takmer to položilo naše manželstvo

Sklamal ma nielen tým, že zavolal cudziu, navyše veľmi atraktívnu ženu, ale aj tým, že ma ako matku totálne ponížil a urobil zo mňa ženu, ktorá sa nestará. Keď som si v noci prehrávala predstavy, ako som ich spolu videla, neobchádzali ma ani paranoje, či títo dvaja spolu niečo majú. Pochoval tým celý náš vzťah a ja mu už viac nedokážem veriť...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus