Presunúť na hlavný obsah

Moja žena zverejnila pred priateľmi tento intímny detail z našej spálne: Takmer to položilo naše manželstvo

Partnerské vzťahy

Niekedy povieme nahlas veci, ktoré by sme si mali radšej nechať pre seba. A občas aj obyčajné slová, môžu mať pre vzťah deštruktívne následky. Svoje o tom vie aj Ivana.

Ivana a Peter boli manželmi 5 rokov. Tvorili naozaj pekný pár. Klapalo im to v intímnej oblasti, ale skvele si rozumeli aj ako priatelia. Mnohí ich kamaráti im vzťah závideli. Celkom otvorene totiž hovorili o svojich pocitoch, túžbach, nemali pred sebou tajnosti a aj nepríjemné veci si dokázali povedať do očí. Až jeden moment, však samého Petra prekvapil. Na spoločnej večeri s priateľmi, totiž Ivana povedala niečo, čo by od nej jej muž nečakal. A veľmi sa ho to dotklo. 

Mohlo by vás zaujímať: Môže vám vianočný večierok zaistiť povýšenie? Ja som zistila, že áno, a to len kvôli tejto jednej veci

”Ivanka je skvelá. Veľmi empatická, citlivá, úprimná a krásna. To všetko si na nej mimoriadne cením. No vtedy ma naozaj celkom nepríjemne prekvapila. Povedala totiž niečo, čo malo byť len medzi nami. Sú podľa mňa určité veci, ktoré majú zostať za dverami spálne. A myslel som si, že to tak berie aj moja žena,” vyznáva sa Peter.

Čítajte tiež: Vzťah na pracovisku ma priviedol takmer do šialenstva: Nemuselo sa to stať, ak by som dokázala hovoriť nie

Toto som nedokázal prekusnúť

Keď bola o niečo uvoľnenejšia atmosféra a témy boli naozaj rôznorodé, prezradila Ivana, že Peter miluje pri sexe predstieranie rolí. A že to robia pomerne často, hoci ona tomu príliš na chuť neprišla. Vraj nedá dopustiť na to, keď sa prezliekajú za Tarzana a Jane. A kostýmov majú doma viac ako v požičovni karnevalových masiek.

”Vôbec som netušil ako reagovať. Na jednej strane som sa cítil mimoriadne trápne, na druhej som ani len netušil, že sa to mojej žene nepáči. Dovtedy som žil v domnienke, že si všetko hovoríme a toto mi prišlo ako celkom zásadná informácia. Nevedel som ako reagovať. Vlastne som nechcel ani situáciu zachrániť. Postavil som sa a odišiel som."

Neprehliadnite: Hneď po narodení dcérky som si začala so svojím šéfom: Keď na to prišiel môj muž, neuveríte, čo urobil

"Keď sa Ivana vrátila domov, povedal som jej, že potrebujem byť určitý čas osamote a premýšľať. Presťahoval som sa na dva mesiace ku kamarátovi. V podstate som nevedel, či nám chcem dať ešte šancu. Keď však emócie opadli, pochopil som, že svoju ženu ľúbim. No zároveň som jej vysvetlil, že niektoré veci máme skutočne vedieť len my dvaja.  A odvtedy sa náš vzťah opäť dostal o level vyššie."

Dokázali by ste takéto niečo prekusnúť?

spolu hlasovalo 591 ľudí

Áno
366
Nie
225

- Najčítanejšie -