Presunúť na hlavný obsah

Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

Partnerské vzťahy

Dvoril mi ako žiadny muž predtým a správal sa ku mne ako k princeznej. Netrvalo dlho a skončila som v jeho posteli, bol to jednoducho skvelý manipulátor.

Spoznali sme sa úplne náhodne, on ma zahliadol na večierku nášho spoločného klienta. Aj keď sme sa v ten večer nestretli a nikdy sme sa nevideli, netrvalo dlho a hneď na druhý deň si ma našiel na sociálnej sieti. Nebol ako ostatní muži, ktorí vám napíšu „len tak“. Hneď prvou správou sa mu podarilo strhnúť na seba pozornosť a získať si ma. Keď potom ešte prezradil, že máme spoločných známych, vedela som, že to asi nebude hocijaký zúfalec, ktorý balí ženy cez internet. 

Prečítajte si tiež: Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete, aby vás muž vodil za nos

 

Zakázané ovocie chutí najlepšie

Bol v rozvodovom konaní, no jeho žena s 2-ročným synom u neho v dome stále žili. Táto správa by mi za normálnych okolností prišla podozrivá, ale naživo mal takú silnú charizmu, že jediné, na čo som myslela bolo, ako sa už konečne pomilujeme. Nikdy som takého predstavy nemala, nechápala som, čo sa to so mnou deje. 
Myslím si však, že to zo mňa cítil a potom už len využíval moju náklonnosť. Keďže bol podnikateľ, vlastnil niekoľko nehnuteľností. V jednom z jeho bytov sme sa začali stretávať a neprestávalo nás to baviť ani po pol roku. Využívali sme na to aj obedné pracovné pauzy. Bol to muž, po akom som vždy tajne túžila, ale nikdy by som neverila, že niekto taký môže mať o mňa záujem viac ako na jednu noc. Ženy sa okolo neho točili neustále. Oči mal len pre mňa a to mi lichotilo. 

Kolotoč výhovoriek

Po pol roku som sa dostala presne tam, kde väčšina mileniek. Aj keď, ja som vlastne nebola milenka, keď bol v rozvodovom konaní alebo...? 
Vždy som si myslela, že mne sa toto nestane a zrazu? Ocitnem sa v úlohe „tej druhej“. Bola som v tom až po uši a nevedela som si predstaviť byť s iným mužom. On sa ku mne správal podobne, preto som časom nepochybovala, že by sme spolu začali žiť aj oficiálne. Dovtedy sme totiž bývali každý vo svojom byte. Keď som však otvorila túto tému, začal sa kolotoč výhovoriek, prečo by to tak nemalo byť a malo by to byť tak, ako doteraz. Snažil sa ma presvedčiť, že spolu nepotrebujeme bývať na to, aby sme sa milovali. 

Neprehliadnite: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi extrémne náročných a komplikovaných: Máte takého po svojom boku?

 

90% mileniek si myslí, že kvôli nim muž opustí svoju rodinu

Začínam sa cítiť iba ako milenka napriek tomu, že som si myslela, že tam je niečo viac aj z jeho strany. Čím ďalej, tým viac začínam aj pochybovať, že verzia s jeho rozvodovými papiermi je vôbec pravdivá. Koľko mužov už malo takéto reči. Čoraz viac som si uvedomovala, že som zrejme naletela mužovi, čo hľadal len rozptýlenie v manželstve.

Bola to rana pod pás. Nemala som však také pohnútky, že by som išla za jeho ženou a všetko jej vyzradila. Neskôr som sa od známej dozvedela, že jeho manželka o tom, že je to milovník žien vie a naučila sa s tým žiť. Nemali ideálne manželstvo, ale zrejme také, ktoré vyhovovalo obom stranám. 
Mňa len zaráža, prečo to muži robia. Prečo aspoň na rovinu nepovedia, že im ide len o to jedno a zbytočne tak či tak vždy jednej zo žien ublížia. Okrem toho sú schopní sa takto pretvarovať a klamať. Keby mi nehovoril, že sa rozvádzajú, možno by som mu nenaletela na túto hru. 

- Najčítanejšie -