Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Partnerské vzťahy

Zahrnú vás luxusom, no na oplátku očakávajú vašu slobodu. Tušili ste, že práve znamenie zverokruhu veľa prezradí aj o tom, ako sa k vám vaša polovička bude aj po tom, ako opadne prah zamilovanosti správať?

Znamenia zverokruhu prezradia naozaj veľmi veľa. Dokonca aj to, ako sa k vám váš vyvolený bude správať po dlhšom čase. Viete, čo od vzťahu s chlapom, s ktorým randíte môžete naozaj očakávať? My áno. Na mužov narodených v daných znameniach, by ste si skutočne mali dať pozor. Hoci zväzok s nimi vyzerá idylicky, tušíte ako to býva- nie je všetko zlato, čo sa blyští.

Prečítajte si: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Hoci vám dajú všetko, budú očakávať to najcennejšie

Toto príslovie, v tomto prípade platí dvojnásobne. Hoci vás zahrnú množstvom darčekov, nebudete musiť pri nich pracovať, užijete si luxusné dovolenky a krásne drahé kúsky oblečenia. Budú vás rozmaznávať, skladať vám množstvo komplimentov a to ich neopustí ani po rokoch (teda ak s nimi vydržíte). Väčšinou sú to jednoduché a priamočiare osobnosti. Niečo od vás budú však očakávať na oplátku. Aj keď sa vám to na začiatku nebude zdať podstatné a budete v podstate ignorovať, ide o to najcennejšie, vašu slobodu.

Neprehliadnite: Vzala som si dvakrát toho istého muža: Vďaka tomuto sme si s manželom našli k sebe opäť cestu aj po rokoch

Časom budú od vás chcieť, aby ste sa vzdali času, ktorý trávite bez nich. Večerné výjazdy s kamoškami, drink v meste, vianočné firemné večierky, to všetko im začne zrazu prekážať. Budú chcieť, aby ste sa primárne zdržiavali doma a čas vonku trávili výlučne v ich prítomnosti. Tušíte, o kom je reč? Ide o mužov, narodených v znamení Leva, Strelca a Býka. Je však na vás, aby ste si to dokázali ustriehnuť a mali ich správanie pod kontrolou. Nutné je to najmä pri sklonoch k žiarlivosti. 

Mali ste vzťah s mužom, narodeným v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 940 ľudí

Áno
741
Nie
199

- Najčítanejšie -