Presunúť na hlavný obsah

Vzala som si dvakrát toho istého muža: Vďaka tomuto sme si s manželom našli k sebe opäť cestu aj po rokoch

Sex a vzťahy

Hovorí sa, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky. No nie vždy je to pravidlom. A vo veciach lásky obzvlášť.

Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré sa držia pravidla, že dvakrát by ani náhodou nevstúpili do tej istej rieky? Alebo dávate veciam voľný priebeh a nebránite sa ničomu? Alena sa radila skôr k tým prvým spomínaným. Až do istého momentu. Urobila totiž zásadné životné rozhodnutie, ktoré zmenilo jej celkový pohľad na vzťahy, manželstvo a život celkovo. 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Brali sme sa z čistej lásky

”Vydávala som sa naozaj mladá. A na dnešnú dobu extrémne. Mala som čerstvých 18, môj muž mal o dva roky viacej, takže prirodzene všetci okolo náš vzťah riešili. Každému sa to zdalo príliš rýchle, naše okolie nedokázalo pochopiť, o čo nám vlastne ide a prečo sa do manželstva tak rýchlo vrháme. No my s Norom sme to tak jednoducho cítili. Ľúbili sme sa, boli sme si vzájomne prvou láskou a prišlo nám to obom absolútne prirodzené. Mali sme sny, plány, túžby, spoločné vízie. Po dvoch rokoch sa nám narodila vytúžená dcérka a kým stihla sfúknuť prvú sviečku na narodeninovej torte, zostala som opäť tehotná. Zdalo sa mi, že máme všetko. Bola som spokojná a šťastná a mala som pocit, že Noro to má nastavené rovnako. No v tom  som sa mýlila.”

Tesne pred pôrodom syna totiž Alena zistila, že jej manžel má bokovku. Začal si s kolegyňou. Nešlo o nič vážne. V podstate čisto len sex. Tak rýchlo ako to medzi nimi začalo, to aj skončilo, no Noro v tom pokračoval, len na inej adrese. Odrazu bolo žien v jeho živote oveľa viac ako kedy možno aj spoznal. ”Prišla som to úplnou náhodou z sms-iek. Raz totiž išiel do práce  a zabudol si mobil doma. A keďže mu neustále niekto volal, pozrela som sa, kto to je. A zistila som veci, ktoré som v 9. mesiaci tehotenstva naozaj vedieť nechcela.”

Niektoré veci nedokáže človek predvídať ani ovplyvniť

Alena jednala veľmi rýchlo a spontánne. Zbalila kufre sebe, dcérke a od Nora odišla. Rozhodla, že bude deti vychovávať sama a podala žiadosť o rozvod. Patrila totiž k ženám, pre ktoré bola nevera konečnou zastávkou. Nechcela sa s Norom o ničom baviť, mala vo veciach jasno. Nakoľko ju on veľmi dobre poznal, vlastne sa ani o nič nepokúšal. Rozvod prebehol bez komplikácií, dohodli sa na výživnom a pravidelnom stretávaní otca s deťmi. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

”Takto sme fungovali presne osem rokov. Počas nich Noro prosil, ospravedlňoval sa, staral sa, snažil sa, pomáhal. A nemal žiadnu známosť. Ani takú na jednu noc. Sama som tomu neverila, no skutočne to bol fakt. Jediné, po čom túžil, bolo získať svoju rodinu späť. Dával mi to denno denne tých osem rokov najavo. Keď som videla ako veľmi mu na nás záleží a čo všetko pre nás robí, rozhodla som sa dať mu druhú šancu. Začali sme spolu opäť randiť, no na všetko sme išli veľmi pomaly. Rok sme sa takto stretávali ako frajeri a potom ma na Vianoce požiadal druhýkrát o ruku. Bolo to v kruhu našich najbližších a ja som súhlasila. Áno, dvakrát som sa vydala za toho istého muža a urobila by som to znova. Aj napriek tomu, že mi zlomil srdce…”

- Najčítanejšie -