Presunúť na hlavný obsah

Čoho je žena kvôli mužovi schopná? Takto som sa presvedčila, že do cudzích vzťahov sa neoplatí miešať

Sex a vzťahy

Andrea sa rozhodla, že v prípade kamarátky bude konať na vlastnú päsť. Myslela si, že jej tým robila láskavosť, že ju bráni, v skutočnosti jej to ešte viac skomplikovala. V tej chvíli vedela, že to bola chyba a do cudzích vzťahov, hoci aj kamarátkinho, sa nikdy viac nebude pliesť.

Bývala to sebavedomá žena, pod vplyvom manžela sa z nej stal vlastný tieň 

Naša známa Andrea sa už viac nemohla dívať na nešťastný vzťah, v ktorom sa ocitla jedna z jej najlepších priateliek, Kamila. Jej manžel ju pernamentne podvádzal. Vedelo to celé okolie, v jej práci, Kamila sa cítila príšerne a mala sebavedomie na bode mrazu: „Chodila ako bez duše, neupravená, len sa dívala do prázdna a jej ctený manžel si zatiaľ užíval so ženami pomaly z celého mesta. Ja sama som ho neraz videla v obchodnom centre s cudzou ženou, ako sa k sebe mali. Dokonca raz sme sa stretli priamo na masážach v istom zariadení, kde som bola s manželom a on tam prišiel s nejakou mladou a naivnou žubrienkou, ktorá sa stále chichotala. Už sa ani nesnažil skrývať a mne liezlo vrcholne na nervy, že si Kamila nechá doslova takto skákať po hlave. Keby ste ju totiž poznali predtým, bola to krásna, sebavedomá žena, ktorá si vedela samu seba vážiť. No rokmi strávenými pri Braňovi, manželovi sukničkárovi, sa z nej stal len tieň toho, čo bývala,“ rozpráva nám na úvod jej priateľka Andrea. 

Mohlo by vás zaujímať: Jedna noc s ním mi poriadne skomplikovala život: Kvôli nemu som takmer prišla o budúceho manžela, ale aj o sestru

V tejto chvíli zašiel manžel priďaleko 

Jedného dňa prišla za Andreou Kamila celá uplakaná a opísala jej čoho bola svedkom. Vraj sa odvážil si jednu z tých svojich mileniek priviesť priamo k nim domov v čase, keď mala so synom prísť zo škôlky: „Vraj sa jej hneď niečo nezdalo, keď otvorila dvere bytu a počuli zvláštne a hlasné zvuky. Pre istotu poslala synčeka do jeho izby na opačnom konci a išla sa pozrieť, čo sa vlastne deje. Tak pristihla manžela in flagranti v ich manželskej posteli s nejakou cudzou ženskou, ktorá mala ešte toľko drzosti, že sa jej smiala do tváre a pozvala ju do trojky,“ opisuje Andrea kamarátkinu situáciu ďalej. 

Andreu vyburcovala kamarátkina apatia a nečinnosť

Ako Andrea priznala to ju neskutočne nahnevalo. „Ešte viac tá nečinnosť a apatia zo strany Kamily, ktorá sa vraj na nič nezmohla, len buchla dvere, vzala syna a utekala ku mne. Vedela som, že sa nikdy neodváži mu postaviť. Že pokiaľ ju nikto neobráni, tak si z nej bude robiť handru do konca života. Nechcela som, aby jej toto robil vlastný manžel. Nijaký muž by to nemal robiť žiadnej žene,“ hovorí Andrea. Tak sa rozhodla konať na vlastnú päsť. Navštívila jej cteného manžela v jeho firme a urobila mu tam poriadnu scénu. Vykričala mu, že vraj nech všetci vedia čo je to za sviňu a aký je z neho vzorný manžel a otec rodiny v skutočnosti. Andree sa zadarilo, keďže ho našla priamo uprostred rokovania s nejakými dôležitými partnermi, ktorí sa po tomto jej vystúpení zdvihli a odišli. Keď skončila, Braňo, Kamilin manžel, jej povedal len toľko, že toto si niekto vypije. 

Čítajte tiež: Bola som v pokušení podviesť manžela na dovolenke s priateľkami: Zabránila mi v tom táto myšlienka

Manžel sa pomstil a kamarátka ju vinila

O pár dní na to prišla k nej Kamila ešte viac užialená, na pokraji zrútenia s akýmisi papiermi v rukách. Bolo to rozvodové papiere, ktoré jej vraj Braňo poslal poštou, ani nie osobne, a požaduje, aby odišla z domu a zverenie syna výlučne do jeho starostlivosti. Vraj jej povedal, že ju zničí a vykreslí pred súdom ako trosku. A vraj je to preto, že mala držať jazyk za zubami a nie vyplakávať kamarátkam. Že to už trpieť nebude: „Kamila sa zrútila a zo všetkého obvinila mňa. Vraj teraz príde o strechu nad hlavou aj o syna a je to len moja chyba. Vraj ma nechce už nikdy viac vidieť,“ prezrádza Andrea, ktorá v tej chvíli pochopila, že to svojej priateľke v podstate ešte viac skomplikovala, hoci ju chcela len brániť. 

Neprhliadnite: Priateľkin manžel bol muž, o akom som vždy snívala: Chcela som ho zviesť, no po tomto som si uvedomila, že robím chybu

Andrea sa zaprisahala, že do žiadneho cudzieho vzťahu sa viac pliesť nebude 

O niekoľko týždňov sa Andrea dozvedela, že Kamilin manžel si to napokon s rozvodom rozmyslel, no sekať dobrotu aj tak nezačal. Stále Kamilu podvádzal na každom rohu a ona sa opäť len prizerala: „Ktovie, ako veľmi sa musela ponížiť, aby s ňou Braňo ostal. Vedela som, že jej život sa už nikdy nezmení. Navždy mu ostane robiť rohožku. No ja som sa zapriahala, že do žiadneho cudzieho vzťahu už nikdy viac nezasiahnem, nech by som akokoľvek chcela,“ uzatvára Andrea. 

- Najčítanejšie -