Presunúť na hlavný obsah

Typy mileniek, ktoré si muž nikdy nezoberie: Môže byť aj najkrajšia, ak postráda túto vec, chlap nemá o viac záujem

Partnerské vzťahy

Každá milenka je tak trochu naivná, aj keď scenár, ako to so zadaným chlapom dopadne, pozná naspamäť od niektorej zo svojich kamarátok.

Ak ste niekedy mali alebo máte podozrenie, že váš muž by mohol mať milenku, vedzte, že ešte nič nie je stratené. Zohrávajúcu úlohu hrá skôr to, či ste ochotné po tom všetkom s ním naďalej zostať a preniesť sa cez neveru. S milenkami to totiž nie je také ružové, ako si mnohé ženy myslia a často ide skôr o veľmi instantnú záležitosť. 

Väčšina mužov si s milenkami užije, ale nad tým, že by si ju vzali za manželku až tak neuvažujú. To je dobrá správa pre ženy, ktoré sa svojich chlapov nechcú vzdať. Typov mileniek, s ktorými muž nechce mať nič vážne, je niekoľko.

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Koketnosť im koluje v krvi

Nezáleží na tom, ako vyzerajú. Do vienka dostali dar v podobe zvodnosti. Koketujú všade a s každým. Niekedy aj bez toho, aby si samé boli toho vedomé. V ženách vyvolávajú žiarlivosť. Väčšinou sú single, ale keď majú rodinu, aj tak na prvé miesto určujú seba. „Blízky kamarát má manželku a trojročného syna. Ideálna rodinka na pohľad. Raz sa však zapozeral do mladej slečny, presne taký ten koketný typ. Aj ona bola pritom vydatá a mala dcérku. Užil si s ňou, no ona to začala chápať inak a hneď sa namotala. Po prvej noci sa správala ako jeho partnerka a to ho okamžite odradilo. Navyše, nevera praskla,“ prezradila realitná maklérka Táňa. 

„Ona mala pred nosom rozvodové papiere, ale nepohlo to s ňou, úplne zabudla na svoju rodinu. Bola si istá, že jej milenec urobí to isté. No a myslíte, že urobil? Samozrejme, že nie, zostal u svojej ženy, ktorá mu odpustila.“ Dôvod, pre ktorý by si ju za svoju partnerku, nedajbože manželku nezobral je prostý – postráda pri nej zmysel pre rodinu. Každý muž ho očakáva u svojej nežnejšej polovičky. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Príliš veľký vekový rozdiel

Inými slovami, stretli ste sa v nesprávny čas, ale ani jeden z vás to nevie ovplyvniť. Svoje o tom vie aj rozvedený Peter, ktorý sa vo svojej štyridsaťsedmičke zamiloval do mladej slečny. Vekový rozdiel vyše dvadsať rokov by ani tak neprekážal. „Bola krásna, ale aj veľmi vyspelá. Cítil som k nej viac ako ku svojej žene, s ktorou mám dve dcéry. Škoda len, že som ju stretol v čase, keď som sa rozvádzal a ona mala pred sebou celý život. Túžila po veľkej rodine a deťoch, ja už som si celý ten proces vo svojom veku nevedel predstaviť.“ Každý deň myslím na to, či som neurobil životnú chybu, stále na ňu myslím. 

- Najčítanejšie -