Presunúť na hlavný obsah

Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Partnerské vzťahy

Niekto to berie s nadhľadom, no rozlúčku so slobodou netreba podceňovať. Ja som na svoju dôveru doplatila a keby sa dal vrátiť čas... chcela by som zabrániť tomuto osudu.

Odmalička som túžila po svadbe. Keď som spoznala Mareka, vedela som, že je to muž, s ktorým sa chcem ocitnúť práve pred oltárom. Svadobné prípravy vrcholili a ja som si prípravy užívala, nebola som ten typ ženy, ktorá by stresovala kvôli malichernostiam. 

Čítajte tiež: Na služobnej ceste sa za manželkiným chrbtom rád predvádzal: Nie každý chlap, ktorý je sexi, je taký aj v posteli

Rozlúčka so slobodou k tomu patrí

Na rozlúčku so slobodou som sa tešila. Chcela som si to v spoločnosti svojich priateliek užiť, boli sme skvelá partia. Vždy som snívala o poriadnej babskej jazde ako vo filmoch a tento sen mi o to viac pripomínal vysnívanú svadbu. Bola som odhodlaná užiť si každý jeden moment pred i počas svadby. 
Marek však nikdy nebol typ chlapa, ktorý by si na pánske jazdy potrpel. Nechcela som mať však výčitky, že ja pôjdem a on bude doma. Zorganizovala som u nás večierok, na ktorom som spoločne s jeho priateľmi vymyslela program, kam by mohli oni ako muži ísť. Ako som spomínala, organizáciu svadby som si užívala, možno to bolo aj tým, že pracujem ako eventová manažérka. 

Veta, ktorú som nemala nikdy hovoriť

Keď sme sa u nás stretli pri poháriku chutného šampanského sa môj budúci nastávajúci uvoľnil a nápad s pánskou jazdou v podobe rozlúčky so slobodou sa mu páčil. 
Celý večer sme teda riešili, ako by si to chlapci mohli užiť. 
Keďže som niečo obdobné riešila aj vo svojej práci a mala som skúsenosti s vymýšľaním rôznych eventov, našila som im na mieru víkend v Budapešti. Dodnes túto vetu o geniálnom nápade ľutujem. Osud to totiž zariadil poza môj chrbát inak.
Na rozlúčku so slobodou sa Marek tešil, o to viac, že bol pracovne vyťažený a takto mohol stráviť celé dva dni so svojimi najbližšími kolegami a priateľmi, s ktorými sa počas roka vidí sporadicky. Podľa fotografií, ktoré počas večera pridávali na sociálne siete si to aj náramne užili a ja som bola rada. 
Keď sa však Marek po víkende vrátil domov, bol ako vymenený. Cítila som, že je odmeraný, išiel z neho chlad, ako keby stál predo mnou niekto cudzí. Necítila som medzi nami žiadne puto, vedela som, že sa niečo deje. Mali sme pár dní pred svadbou a ja som si pripadala, ako v zlom sne. Zrak sa mi rozostril a jediné, čo som si želala bolo, aby mi nepovedal, že si ma nechce vziať. 

Stretol tam svoju bývalú a vynorená spomienka sa mi stala osudnou

Muž, ktorého som mala po svojom boku štyri roky a s ktorým som plánovala spoločnú budúcnosť, mi oznámil vec, ktorú nechce žiadna žena počuť krátko pred svadbou. 
Počas pánskej jazdy stretol v jednom z barov aj svoju prvú lásku. Bola Slovenka, boli do seba zamilovaní v mladom veku. Tak mladom, že sa nikdy spolu nemilovali. Vedela som o nej z rozprávania, o svojich bývalých sme sa raz rozprávali. Nebola však jediná, o ktorej sme sa v ten večer bavili, takže som nikdy ani len netušila, čo by k nej mohol po rokoch cítiť. 
Po rokoch sa v tento osudný moment stretli a ona bola čerstvo rozídená. V Marekovi sa prebudili silné spomienky. Fakt, že jeho bývalá, ktorá mu v mladosti dala košom kvôli iným, zrazu o neho mala záujem, nesvedčil nič dobré pre jeho nastávajúcu. 
Marekova túžba po Nine, prvej láske z mladosti, s ktorou nikdy „nestihol“ mať dokonca sex, bola silná. Až natoľko silná, že sa rozhodol dať nášmu vzťahu zbohom a to doslova na hulváta, pár dní pred svadbou...

Neprehliadnite: Tieto znamenia budú mať v decembri šťastie v milostnom živote: Týka sa to aj vás?

Najhoršie na tom celom je, že nebyť môjho „geniálneho“ nápadu s pánskou jazdou, nikdy k takémuto niečomu nemuselo dôjsť... Alebo by došlo a bola by to len otázka času?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe