Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia budú mať v decembri šťastie v milostnom živote: Týka sa to aj vás?

Partnerské vzťahy

Pre niektoré znamenia bude december naozaj vášnivý. Ak ste sa narodili v jednom z týchto znamení, máte sa na čo tešiť...

December bude pre isté znamenia naozaj plný lásky a vášne. Užijú si množstvo milostných chvíľ, veľa sexu aj známostí na jednu noc. Tí, ktorí sú dlhodobo v nefungujúcom vzťahu, ho práve v tomto období ukončia a nájdu svoju spriaznenú dušu. 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Škorpión

Ak ste sa narodili v znamení Škorpióna, čaká vás v decembri poriadna vzťahová víchrica. V tomto období, to bude znamenať veľké plus pre vzťahy, ktoré vás posunú v živote. Kým prvá polovica mesiaca sa bude niesť v duchu lásky a vášne, druhá zase môže priniesť ukončenie vzťahu alebo vytvorenie nového.

Strelec

Láska a priateľstvo pôjdu ruka v ruke, a teda z mnohých priateľstiev môžu vzniknúť vážne vzťahy. Budú plné iskrenia a všetkého, čo k flirtovaniu patrí. Užite si toto obdobie, plné intimity so všetkým, čo ponúka. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Vodnár

Práve Vodnári budú mať veľkú šancu spoznať nových ľudí. V tomto období budú totiž aj rozchody menej bolieť, čo je značne pozitívne. Vodnári nájdu silného a neodolateľného spojenca, s ktorým zažijú nielen nezabudnuteľné chvíle v spálni, ale aj veľké dobrodružstvá. Ak teda chcete začať niečo nové, teraz je ten najvhodnejší čas. Dôležité je nesedieť doma, ale vyraziť do spoločnosti.

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 840 ľudí

Áno
451
Nie
389

- Najčítanejšie -