Presunúť na hlavný obsah

Najskôr mi jedna jeho vlastnosť imponovala: Keď sme spolu začali bývať, práve tá mi na ňom začala nesmierne vadiť

Sex a vzťahy

Naša známa Emília stretla vraj úžasného muža, ktorý ju dostal nielen na prvý pohľad, ale aj počutie. Jedna jeho vlastnosť bola pre ňu na začiatku vzťahu skutočne príťažlivá, no postupom času otravná. Ako sa to mohlo stať?

Presne tento typ mi imponoval, aj ma vzrušoval 

Emília mala za sebou už pár vzťahov a dalo by sa povedať, že sa stretla aj v pracovnej brandži s rôznymi typmi. Myslela si, že ju už nič neprekvapí a dokáže v mužovi ľahko prečítať, aký je hneď na začiatku. Ale to bol omyl. Potvrdilo sa jej to pri tomto jednom konkrétnom, Milošovi, ktorý ju najskôr v dobrom slova zmysle prekvapil, no nech vám radšej porozpráva svoju skúsenosť sama: „Áno, Miloš ma dostal svojím vystupovaním. Vyzeral dobre, bol scestovaný, sčítaný, vedel to so slovíčkami, jeho názory sa mi zdali skutočne jeho a ja som si povedala, konečne chlap, ktorý to má v hlave usporiadané a vie, čo chce a nenechá si po sebe skákať. Presne taký typ mi imponoval, aj vzrušoval, keď už som úprimná,“ priznáva sa na úvod naša známa. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži, ktorí majú po svojom boku takúto ženu, sú predurčení na úspech: Čo si na nej najviac vážia?

To, čo ma na ňom priťahovalo, ma zrazu začalo nudiť

Kým s ním však Emília len randila, všetko bolo fajn. Stretávali sa, chodili spolu na večere, na rôzne podujatia, bol zvedavý aj na jej názor. Jednoducho mala pocit, že sa dopĺňajú a že je to muž jej snov. Po asi pol roku nechcela už ani čakať, a keď jej navrhol, aby spolu bývali, bez váhania súhlasila: „Bola som nadšená, že ho budem vídať a počuť každý deň. No to som ešte netušila, ako sa všetko skutočne dokáže zmeniť, keď ste doslova s niekým 24 hodín v kuse, keď s niekým žijete a musíte sa začať prispôsobovať... zrazu to, čo mi bolo na ňom sympatické, čo ma priťahovalo, sa zmenilo na moju nočnú moru,“ pokračuje v rozprávaní Emília, ktorá sa vraj začala v tomto vzťahu nudiť. Prečo? 

Čítajte tiež: Vlastnosti, ktoré objavíte len v staršom milencovi: Tieto veci jednoducho ovláda lepšie než ten mladší

V skutočnosti bol takýto vždy, len som si to zle vysvetlila 

Z Miloša, ktorý ju vedel slovami, rozprávaním a názormi na začiatku upútať, sa vykľul otravný spolubývajúci, ktorý ju začal neustále poúčať, presviedčať o týchto svojich názoroch a doslova polemizoval a mudroval o každej jednej veci: „Skutočne to tak bolo... Hoci som si najskôr myslela, že sa zmenil s tým, ako sme spolu začali bývať, neskôr som si uvedomila jedno... On takýto bol od začiatku, len som ho nemala neustále za pätami. Respektíve som si túto jeho vlastnosť či dar reči zle vysvetlila... Ako môj partner a spolubývajúci ma neustále poúčal a časom mi jeho mudrlantské reči začali prekážať. Keby len prekážať aj nudiť. Nakoniec som mala pocit, že neustále rozpráva len on, ku všetkému sa musí vyjadriť. Nemala som nijaký priestor, bola som z tých rečí znechutená aj znudená,“ vyznáva sa zo svojich vtedajších pocitov z partnera Emília. 

Neprehliadnite: Partner mi povedal, ktorá vlastnosť ho na mne potešila: Pre niekoho detail, no on viac takúto ženu nechce

Rátala som s tým, že ja budem tá zlá, ale musela som to ukončiť 

Samozrejme jej bolo hrozne trápne ukončiť ten vzťah a ako dôvod uviesť, že ju jednoducho už svojimi rečami nudí. Na prvý pohľad to znelo ako, že to bol z jej strany len nejaký rozmar, ale v skutočnosti si nevedela predstaviť, že by mala Miloša počúvať celý život: „Asi by som sa skutočne zbláznila. Tak som to urobila, hoci to nechápal, snažila som sa mu to vysvetliť, ale samozrejme rátala som s tým, že budem tá zlá,“ dodáva na koniec svojho príbehu Emília.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus