Presunúť na hlavný obsah

5 typov mužov, ktorým sa radšej vyhnite: Od týchto dlhodobý vzťah určite neočakávajte

Feminity

Niektorí muži nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Žiaľ, je to fakt. Pozrite sa, ktorým typom by ste sa mali vyhnúť, ak vám nejde o chvíľkové rozptýlenie.

Áno, vieme stretnúť toho pravého v dnešnej dobe ani náhodou nie je jednoduché. Žijeme totiž v spoločnosti plnej protipólov, ilúzií, falošných ideálov a zbytočných predsudkov. Ak patríte do kategórie zarytých a večne veriacich romantičiek, od určitej skupiny mužov by ste sa mali radšej držať ďalej. Pre vlastné dobre. Vyhnete sa tak zbytočným slzám a zlomenému srdcu. Pozrite sa spolu s nami na mužov, pre ktorých je manželstvo tá posledná vec, na ktorú pomyslia.

Čítajte tiež: Moji rodičia neznášali môjho snúbenca: Vďaka tejto jednej maličkosti si ich však nakoniec získal

Chronickí neverníci

Hovorí sa, že ak mal chlap raz milenku, nájde si ju zväčša aj druhýkrát. Aj keď ružové okuliare sú fajn, no v tomto je lepšie nebyť idealistka. Ak totiž neváhal randiť spolu s vami a pritom ešte nestihol dať zbohom svojej vtedajšej priateľke, je veľmi pravdepodobné, že rovnaký scenár bude sprevádzať aj váš vzťah. Samozrejme, česť výnimkám a sem - tam sa nejaká svetlá nájde, no väčšinou veru nie. Preto sa od takýchto mužov, držte radšej ďalej. V manželstve to s nimi nebude úplne ideálne.  

"Párty muži"

Kategória mužov milujúcich "žúrky" je aktuálna aj po 35 - tke. Čoraz viac chlapov v tomto veku, totiž prežíva akúsi druhú pubertu. Majú pocit, že potrebujú voľnosť, chcú sa odviazať a sloboda je ich novým ja. Manželstvo a záväzky sú to posledné, na čo myslia. A pri téme dieťaťa okamžite zblednú. Ak sa teda chcete usadiť, na tento typ rýchlo zabudnite. Hoci v určitom svetle, môžu byť príťažliví, ak nestojíte len o chvíľkovú zábavu, nie je to rozhodne cesta.  

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Žiarlivci

Žiarlivosť je v určitých prípadoch celkom milá. Je dôkazom, že tomu druhému na nás záleží. No všetkého veľa škodí. A tu je to tiež tak. Ak by ste totiž s chronickým žiarlivcom chceli budovať dlhodobý vzťah, je to začiatok konca. Boli ste totiž pod permanentnou kontrolou, zahŕňaná neustálymi výčitkami a zbytočnými otázkami. A toto veru nie je veľká devíza pre budúcnosť.

Notorickí klamári

Budú vám s pokojom Angličana klamať do očí, zaprú aj vlastnú mamu, urobia z vás takmer nesvojprávnu a hysterickú ženu, no budú si stáť stále za svojim. Klamstvom. Spokojne a bez výčitiek. Občas je ich náročné odhaliť hneď na začiatku, no ak máte s týmto typom muža dočinenie, radíme dobre, ruky radšej preč. 

Mamičkini miláčikovia

Tak táto kategória je veľmi špecifická a jedna z najnáročnejších. Muži, ktorí sú totiž poznačení Oidipovským syndrómom, nemávajú spravidla veľmi šťastné manželstvá. Ich mama totiž bude vo všetkom a za každých okolností lepšia ako vy sama. V podstate s ňou budete v každom momente porovnávaná. Jediné, čo by ste takýmto zväzkom získali je doživotne nevyrovnaný vzťah. 

Ktorá kategória mužov je podľa Vás najhoršia?

spolu hlasovalo 219 ľudí

- Najčítanejšie -